MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

Kolejny czat telewizji TLC, tym razem z Fakt 24 (wideo)

Po sukcesie grudniowego czatu telewizji TLC i ONETu, poświęconego tematyce Świąt, 9.01. o godzinie 19:00 odbędzie się kolejny godzinny czat emitowany jednocześnie na dwóch profilach społecznościowych – TLC POLSKA i FAKT 24.

 

 

Agata Młynarska i Robert Feluś poprowadzą na żywo spotkanie pt. „Uzdrowiciel pomaga. Prawda czy fałsz”. Razem z internautami, gośćmi specjalnymi – dr Michał Sutkowskim, uzdrowicielem Zbigniewem Nowakiem i jego pacjentem rozmawiać będą o niekonwencjonalnych metodach uzdrawiania. Pretekstem do zorganizowania czatu jest program telewizji TLC Uzdrowiciel, który będzie miał swoją premierę 16 stycznia o 22:30. Jego bohaterem jest Charlie Goldsmith – 38-letni Australijczyk, który przywraca nadzieję na życie bez bólu, sprawiając, że przewlekłe dolegliwości ustają. Jedni powiedzieliby oszust czy szarlatan, jednak dla innych to prawdziwy fenomen i zjawisko. Uleczył już wiele osób cierpiących na przewlekłe bóle czy groźne infekcje.

Telewizja TLC Polska przeprowadziła badania, z których wynika, że w skuteczność niekonwencjonalnych metod leczenia wierzy 54% badanych.

Prawie 60% respondentów deklaruje, że oni lub ktoś z ich bliskich korzysta z leczenia metodami niekonwencjonalnymi, z czego 15% deklaruje, że dzieje się to regularnie.

W sytuacji, gdy dostępne metody leczenia tradycyjnej medycyny nie przynoszą rezultatów, ponad połowa badanych (52%) skorzystałaby z możliwości niekonwencjonalnej medycyny.*

Wideoczaty to nieodłączny już element strategii programowej TLC, która skierowana jest na działania 360 stopni. Tematyka dotycząca niekonwencjonalnych metod leczenia wydała nam się znakomitym pretekstem do połączenia sił z portalem FAKT 24. Czaty traktujemy jako pełnoprawny program telewizyjny dostępny na różnych ekranach dla szerokiej grupy aktywnych internautów – mówi Agata Młynarska, Head of TLC Development.

Wideoczat pt. „Uzdrowiciel pomaga. Prawda czy fałsz”.  

Wtorek, 9 stycznia godz. 19.00, Facebook –  TLC i FAKT 24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *