MediaPolsatZapowiedzi TV

Komediowy tydzień z VOD

“Volta” to komedia Juliusza Machulskiego i zarazem piąty film ze szczęśliwą dla reżysera literą “V”. Kolejna propozycja, to kinowy superprzebój z miłością w roli głównej, idealna propozycja dla fanów “Listów do M.” i “Planety singli”: “7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. Kiedy poziom cukru zaczyna doskwierać, dobrym rozwiązaniem może okazać się podbój Waszyngtonu w towarzystwie szalonego killera Billa Wiliamsona i kino akcji “Rampage 3: Zamach na prezydenta”.

 

 

 

 

Volta

Volta to prawdziwy “kiler” w rozwiązywaniu zagadek i przeglądaniu ludzi na wylot. Pewnego dnia jego zmysł kombinowania i zarabiania zostaje postawiony w stan pełnej gotowości.

7 rzeczy, których nie wiecie o facetach

Idealna propozycja dla fanów “Listów do M.” i “Planety singli”.  Siedmiu mężczyzn poszukuje wielkiej miłości i odrobiny szczęścia. W świecie, w którym coraz trudniej zorientować się, czego od mężczyzn oczekują kobiety, nie jest to łatwe zadanie.

Polski kinowy superprzebój w rewelacyjnej obsadzie: Alicja Bachleda-Curuś, Aleksandra Hamkało, Dominika Kluźniak, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny.

Rampage 3: Zamach na prezydenta

Bill Wiliamson powraca, gotowy na podbój Waszyngtonu! Tym razem seryjny morderca planuje sparaliżowanie amerykańskiego społeczeństwa i wywołanie zamętu na skalę światową. Jego celem będą prezydent Stanów Zjednoczonych i członkowie tajnych służb. W bezlitosnej misji pomogą mu niemniej zdegenerowani i żądni destrukcji kompani.

Filmy dostępne są w ofercie Wypożyczalni VOD do 11 stycznia 2018 r.

Pełna oferta Wypożyczalni VOD >>

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *