Koncert „Polskę Kocham” 4 czerwca w Telewizji Polsat (wideo)

Wielkie wydarzenie muzyczne w 30. rocznicę wolności we wtorek od godz. 20:00. 4 czerwca na scenie w sąsiedztwie Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku odbędzie się uroczysty koncert, w którym wspólnie dla uczczenia pierwszych wolnych wyborów w Polsce wystąpi około 100 artystów. Polsat pokaże to widowisko muzyczne na żywo.

 

 

Koncert został podzielony na trzy części: było, jest i będzie. Pierwsza odsłona to wspomnienie lat 80., czyli wydarzeń w Stoczni Gdańskiej oraz ostatniej dekady komuny. Perfect, Dżem, Oddział Zamknięty, Lady Pank, Mr Zoob, Krystyna Prońko i Maciej Maleńczuk – ikony tamtych czasów – przypomną swoje największe przeboje.

 

 

W drugiej części „Polskę Kocham” usłyszymy utwory odnoszące się do wartości takich jak wolność i demokracja, a pojawią się na gdańskiej scenie m.in. Kayah, Kasia Kowalska, Raz Dwa Trzy, Kamil Bednarek, Krzysztof Zalewski, Piotr Cugowski i Michał Szpak.

Zwieńczeniem show będą słynne piosenki z przesłaniem: „Arahja”, „Dziwny jest ten świat”, „The Sound of Silence” i „My nie chcemy się bić”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *