Pakiet bez limitu 50% taniej z aplikacją Mobilny Plus Online! (wideo)

Dostępna jest nowa promocja dla klientów głosowych taryf prepaid korzystających z mobilnej aplikacji Plus Online, którzy mają możliwość włączenia zniżki 50% na pakiet usług bez limitu.

 

 

Promocja „Extra zniżka 50% na no limit z Mobilną Aplikacją Plus Online” obowiązuje od 1 do 30 czerwca i jest adresowana do osób korzystających z taryf „Elastyczna na Kartę” i „Nowy Plush”. Klienci, którzy pobrali na swój telefon Mobilną Aplikację Plus Online mogą aktywować ekstra zniżkę i otrzymać za 12,50 zł brutto pakiet usług bez limitu.

Pakiety objęte promocją to:

  1. „Rozmawiaj, SMS-uj, MMS-uj bez limitu” dedykowana dla taryfy „Plus Elastyczna na Kartę”,
  2. „Rozmowy, SMS, MMS bez limitu” dedykowana dla taryfy „Nowy Plush”.

Obejmują one wykonywanie nielimitowanych połączeń za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych i stacjonarnych oraz wysyłanie nielimitowanych wiadomości SMS i MMS za 0 zł do wszystkich krajowych sieci komórkowych.

 

 

Promocja „Extra zniżka 50% na no limit z Mobilną Aplikacją Plus Online” jest jednorazowa na 30 dni od daty aktywacji i w obniżonej cenie można z niej skorzystać tylko jeden raz dla danego numeru telefonu. Konieczne jest posiadanie aktywnego konta, czyli jego ważności dla usług wychodzących oraz dysponowanie na koncie środkami pozwalającymi na pobranie opłaty za pakiet.

Mobilny Plus Online to specjalna aplikacja do zarządzania kontem klienta, dzięki której możliwy jest stały i bezpłatny dostęp do bieżących informacji związanych z kontem bilingowym, aktualną ofertą operatora oraz można zakupić dodatkowe pakiety lub usługi. Umożliwia również bezpośredni kontakt z konsultantami  Call Center, Infolinią Handlową czy Działem Windykacji. Aplikacja jest dostępna dla użytkowników urządzeń z systemami Windows Phone, Windows 8, iOS oraz Android, a korzystanie z niej jest darmowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *