Koncert Radia dla Ciebie z cyklu Bliżej Gwiazd – “Projekt Niemen”

Radio dla Ciebie zaprasza na niepowtarzalną transmisję koncertu z cyklu Bliżej Gwiazd – „Projekt Niemen”. Już w najbliższy poniedziałek 16 października o godz. 18.00 prosto z Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej słuchacze Radia dla Ciebie będą mogli usłyszeć piosenki Czesława Niemena w wykonaniu Janusza Radka – polskiego wokalisty i aktora teatralnych inscenizacji muzycznych.

Janusz Radek wykona wraz zespołem koncert złożony z utworów Czesława Niemena, które znalazły się na płycie „Opowieść Niemenem”. Płyta wydana w 2009 roku szybko zyskała status złotej.

Koncert to wyjątkowe spotkanie z wrażliwością obu artystów, to zbiór najpiękniejszych utworów Niemena subtelnie zaaranżowanych przez Tomasza Filipczaka.

Januszowi Radkowi na scenie towarzyszyć będą Tomasz Filipczak (fortepian), Przemysław Kuczyński (perkusja), Mirosław Wiśniewski (bas). Gościnnie w koncercie udział wezmą także niezwykła wokalistka – Nula Stankiewicz oraz Janusz Strobel –gitarzysta i kompozytor, autor wielu piosenek należących do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej.

Projekt jest współfinansowany przez FINA.

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.