Koncert „Wakacyjnej Trasy Dwójki” w Augustowie

W niedzielę, 1 sierpnia o godz. 20:00 TVP2 zaprasza na szósty koncert organizowany w ramach „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Na scenie amfiteatru w Augustowie wystąpią m.in.: Edyta Górniak, Oceana, Shanguy, Soun’n’Grace, Kombi i Milano.

 

„Augustowskie noce” – śpiewała Maria Koterbska, to właśnie ten hit w wykonaniu Filipa Lato otworzy kolejny koncert „Wakacyjnej Trasy Dwójki”. Swoje piosenki zaśpiewa Edyta Górniak, artystka wykona także przeboje „I follow rivers” z repertuaru Lykke Li i „Sweet dreams” legendarnego duetu Eurythmics. Królowa Euro 2012 – Oceana zaprezentuje swój wielki przebój „Endless Summer”.

Nie zabraknie także francusko-włoskiej formacji Shanguy. Grupa Sound’n’Grace wykona m.in. wakacyjny hit lata „Iko Iko” ze specjalnym udziałem Kuby Szmajkowskiego, młodego wokalisty doskonale znanego fanom programu „The Voice Kids”.

Na scenie wystąpią również: Kombi oraz Piękni i Młodzi zaśpiewają premierowy utwór „Jak w bajce (Ti amo)”. Nie zabraknie także szlagierów w wykonaniu Andre, grupy Masters oraz Milano.

Koncert poprowadzą Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel. Na backstage`u z gwiazdami rozmawiać będą Izabella Krzan i Norbi.

Na widzów TVP2 czekają interaktywne konkursy i zabawy. Będzie można pozdrowić bliskich, przysłać zdjęcia lub filmy z wakacji. Na autorów najciekawszych produkcji czekają atrakcyjne nagrody.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną wszystkie koncerty „Wakacyjnej Trasy Dwójki” odbywać się będą zgodnie z zasadami sanitarnymi.

„Wakacyjna Trasa Dwójki” w niedzielę, 1 sierpnia o godz. 20:00 w TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *