„Koronawirus. Podsumowanie dnia” – nowy codzienny podcast TOK FM

Wszystko, co danego dnia warto wiedzieć o wydarzeniach w Polsce i na świecie związanych z pandemią i jej konsekwencjami, znajdzie się w nowym podcaście Radia TOK FM pod tytułem „Koronawirus. Podsumowanie dnia”. Specjalna audycja internetowa dostępna będzie bez opłat codziennie o godz. 20.00 na  Tokfm.pl i w aplikacji TOK FM.

 

 

 

 

 

W internecie można znaleźć mnóstwo sprzecznych, czasem niesprawdzonych informacji. Podcast „Koronawirus. Podsumowanie dnia” pomoże odnaleźć się w tym gąszczu – na koniec dnia w skondensowanej formie (około kwadransa) przedstawi wszystkie najważniejsze informacje, doniesienia z Polski, Unii Europejskiej i świata, w tym z laboratoriów, w których trwają prace nad szczepionką.

Każdego dnia podcast będzie mieć innego autora. Przygotowują go dziennikarki i dziennikarze radia: Roch Kowalski, Agnieszka Lichnerowicz, Karolina Lewicka, Michał Janczura, Dariusz Zalewski i Przemysław Pozowski.

W pierwszej odsłonie podcastu, udostępnionej w czwartek, 19 marca br., tematem przewodnim rozważań były zaplanowane na 2020 rok wybory prezydenckie w Polsce. Jaki wpływ na kampanię ma pandemia koronawirusa? Jak mogą wyglądać wybory? Oprócz komentarza do tej sprawy w audycji znalazł się przegląd najważniejszych wydarzeń mijającej doby.

Link do strony podcastu – https://audycje.tokfm.pl/audycja/355,Koronawirus-Podsumowanie-dnia

Radio TOK FM – Pierwsze Radio Informacyjne jest opiniotwórczym radiem „mówionym”, w którym słowo stanowi około 90% programu antenowego. Stacja intensywnie rozwija swoją ofertę premium, a liczba wykupionych dostępów Premium TOK FM dynamicznie rośnie – na koniec 2019 r. wyniosła ponad 20 tys.

Podcastowa oferta Radia TOK FM to cyfrowa biblioteka ponad 200 audycji i cykli tematycznych o różnorodnej tematyce – m.in. politycznej, ekonomicznej, społecznej, naukowej i poradnikowej – zawierająca ponad 75 tys. podcastów. Są wśród nich bieżące audycje z anteny Radia TOK FM, podcasty dostępne wyłącznie w internecie, a także cykle archiwalne o ponadczasowej wartości i podcasty partnerów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *