„Króliku, bardzo tęsknimy”. Wzruszające pożegnanie w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” (wideo)

Od wspomnienia niedawno zmarłego Pawła Królikowskiego rozpoczął się pierwszy odcinek 13. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktor zasiadał w fotelu jurora od początku show. „Króliku, bardzo tęsknimy. Twoja »Twarzowa rodzina« – napisano na początku klipu poświęconego pamięci Królikowskiego.

 

 

 

 

 

Znany aktor Paweł Królikowski zmarł po ciężkiej chorobie 27 lutego nad ranem. Miał 58 lat.

Ekipa programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nadawanego w Telewizji Polsat pożegnała Królikowskiego specjalnie przygotowanym klipem z ujęciami przedstawiającymi uśmiechniętego aktora.

– Moi drodzy, dzisiaj zobaczycie pierwszy odcinek nowej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pierwszy odcinek bez naszego wspaniałego przyjaciela, Pawła Królikowskiego, który był tutaj z nami przez wszystkie 12 edycji. (…) Ten odcinek dedykujemy właśnie tobie. Wielkie brawa za to, że byłeś i, mamy nadzieję, jesteśpowiedział jeden z prowadzących, Piotr Gąsowski.

– Pawła nie ma, ale liczymy, że gdzieś tam na górze będzie nas oglądał, kibicował, trzymał kciuki i dawał same najwyższe oceny naszym uczestnikom. Możemy zapewnić, że nigdy, drogi Pawle, o tobie nie zapomnimydodał Maciej Dowbor.

 

 

 

Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbył się w czwartek na Powązkach Wojskowych. Msza święta rozpoczęła się o godz. 11 w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Józefa w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu.

Królikowski w 2015 roku przeszedł zabieg usunięcia tętniaka mózgu. Operacji neurochirurgicznej musiał poddać się również w 2019 roku. Problemy zdrowotne uniemożliwiły mu dalszą pracę przy produkcji Polsatu.

Do szpitala trafił tuż przed Bożym Narodzeniem, 20 grudnia. Przebywał na oddziale neurochirurgicznym.

źródło: Polsatnews.pl

Foto: Youtube Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *