MediaRadio

KRRiT udziela koncesji na kolejne 10 lat

Podczas posiedzenia 11.01.2018 r. KRRiT rozstrzygnęła wnioski o udzielenie koncesji na kolejne 10 lat:

 

 

· Spółce ESKA ROCK S.A. z siedzibą w Warszawie, na program radiowy pod nazwą „VOX FM”. (stacje nadawcze w: Białymstoku, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Płocku, Rzeszowie, Siedlcach, Szczecinie, Warszawie, Wetlinie, Wrocławiu i Zielonej Górze).

· Spółce OPERA FM Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, na program radiowy pod nazwą „RMF Classic”(stacje nadawcze w: Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Elblągu, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Płocku, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Włocławku, Wrocławiu i Zielonej Górze).

· Spółce Multimedia Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, na program radiowy pod nazwą „RMF MAXXX Dolny Śląsk” (stacje nadawcze w: Wałbrzychu i Kłodzku).

·  Spółce „ALEX MEDIA” Sp. z o.o. z siedzibą w Zakopanem, na program radiowy pod nazwą „ALEX”(stacja nadawcza w Zakopanem).

·  Spółce TVN S.A. z siedzibą w Warszawie, na program telewizyjny satelitarny pod nazwą „TVN International West”.

Rozstrzygnięto postępowanie koncesyjne rozpoczęte Ogłoszeniem z dnia
22 lutego 2016 r dotyczące rozszerzenia koncesji na rozpowszechnianie programu radiowego o kolejną stację nadawczą zlokalizowaną w Świnoujściu (woj. zachodniopomorskie), częstotliwość 89,2 MHz.
Koncesje otrzymała Radio ESKA S.A. Warszawa (przetarg , 1 115 000 zł) program ESKA Szczecin.

1.  Rozstrzygnięcie wniosku o dokonanie zmiany koncesji Nr 544/2013-T udzielonej spółce Stopklatka S.A. z siedzibą w Warszawie, na rozpowszechnianie w sposób cyfrowy rozsiewczy naziemny w multipleksie pierwszym (MUX-1) oraz rozsiewczy satelitarnyprogramu telewizyjnego („STOPKLATKA TV”), polegającą na zwiększeniu deklaracji dotyczącej udziału dokumentu (z 10% do 18%) wraz z rezygnacją z deklaracji dot. audycji animowanych (dotychczas >3%) ,edukacyjnych (dotychczas >2%) i publicystycznych (dotychczas >3%).

Sprawa omawiana na posiedzeniu KRRiT w 14 grudnia 2017 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *