MediaZapowiedzi TV

Kryminał, sci-fi i mnóstwo akcji w lipcu w FilmBox Premium HD

Kryminalne zagadki, mafijne porachunki, dystopijna wizja świata i filmowe premiery z udziałem największych gwiazd światowego kina – FilmBox Premium HD zaprasza na hity lipca.

 

 

FilmBox Premium HD rozpocznie lipiec francuskim serialem science fiction „Misje” opowiadającym o pierwszej w historii ludzkości załogowej misji na Marsa. Gdy statek kosmiczny zbliża się do Czerwonej Planety, zaczynają dziać się dziwne rzeczy…

Serialowe będą również sobotnie wieczory, kiedy to FilmBox Premium HD zaprezentuje znakomitą włoską produkcję „Mafia zabija tylko latem”. To inteligentna tragikomedia, która z wdziękiem i poczuciem humoru przedstawia losy zwykłej włoskiej czasach krwawych rządów sycylijskiej Cosa Nostry.

Z kolei w niedzielne wieczory FilmBox Premium HD zaprasza na serial „Hard Sun. Przed Apokalipsą”, czyli spotkanie z pozornie niedobraną parą detektywów, która musi zacząć współdziałać, by chronić swoich najbliższych w świecie chylącym się ku upadkowi.

FilmBox Premium HD to również znakomite filmy. Jednym z hitów lipca będzie film akcji „Biuro ludzkości”, w którym grany przez Nicolasa Cage’a pracownik pewnej rządowej organizacji, zajmuje się usuwanie zbędnych społeczeństwu jednostek i umieszczaniem ich w zamkniętym obozie.

Ponadto w lipcowej ramówce FilmBox Premium HD znajdą się dobre filmy z udziałem takich aktorskich gwiazd, jak m.in. Richard Gere („Poza czasem”), Jennifer Garner („Cuda z nieba”), Bradley Cooper („Między wierszami”) oraz Keira Knightley, Eva Mendes, i Sam Worthington („Zeszłej nocy”).

W lipcu FilmBox Premium HD szczególnie poleca:

„Misje” – 1-12 lipca / ok. 19:00

„Mafia zabija tylko latem” – soboty / 21:00

„Hard Sun. Przed Apokalipsą” – piątki / 21:00

„Biuro ludzkości” – czwartek, 18 lipca / 22:55

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *