Krzysztof Górski dołącza do Telewizji WP

Dyrektorem ds. ramówki i zakupów programowych w Telewizji WP został Krzysztof Górski. Będzie odpowiadał za układ pasm i nowe pozycje w ramówce. Przed przyjściem do Telewizji WP pracował w A+E Networks.

 

 

Do zespołu Telewizji WP Krzysztof Górski dołączy 3 czerwca. Będzie odpowiedzialny za rozwój i realizowanie strategii stacji, formatowanie pasm programowych i zakup contentu. Będzie raportował do Jagny Wiszniewskiej, dyrektor zarządzającej Telewizji WP.

 

 

Krzysztof Górski od stycznia 2017 był dyrektorem ds. programowych i zakupów A+E Networks. Wcześniej pracował m.in. w Telewizji Puls i Viacom International Media Networks. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej.

Telewizja WP nadaje naziemnie od grudnia 2016 roku. W jej ramówce znaleźć można światowe filmy i seriale nieemitowane wcześniej w polskich kanałach otwartej telewizji, autorskie programy publicystyczne oraz szereg programów dokumentalnych i poradniczych. Od kwietnia 2019 Telewizja WP pokazuje też najsłynniejsze show motoryzacyjne na świecie – „Top Gear”. Stacja dostępna jest naziemnie na ósmym multipleksie (MUX8), na platformie NC+ (kanał: 73) oraz w najlepszych sieciach kablowych, w tym m.in.: UPC (kanał 116/158), Vectra (128), Multimedia (38), Netia (30), Inea (28), Toya (25) oraz usłudze WP Pilot.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *