MediaTVN Discovery PolskaZapowiedzi TV

„Tokio. Cena sukcesu” – nowy program Anity Werner w TVN24! (wideo)

Anita Werner zaprasza widzów TVN24 na swój nowy autorski program „Tokio. Cena sukcesu”. W programie mistrzynie, mistrzowie i ludzka strona ich medali – ból, zmęczenie i łzy. Przez sześć kolejnych tygodni dziennikarka porozmawia z najlepszymi polskimi sportowcami o tym jak na co dzień wygląda droga do zwycięstwa i ile przeszkód trzeba pokonać, żeby ją przejść.

 

Na kilka tygodni przed ucztą dla fanów sportowych emocji – Igrzyskami olimpijskimi w Tokio – TVN24 zaprasza na cykl wyjątkowych spotkań. Przez sześć kolejnych tygodni Anita Werner w swoim nowym autorskim programie „Tokio. Cena sukcesu” rozmawia z polskimi olimpijczykami, ze znanymi i utytułowanymi polskimi sportowcami, którzy szczerze i wprost opowiadają jak na co dzień wygląda ich droga do zwycięstwa. Jaką cenę ma sukces i ile porażek trzeba przeżyć, żeby w końcu go osiągnąć?

“Jak oni to robią, że wygrywają sami ze sobą, że przesuwają granice swoich możliwości, że nigdy się nie poddają, choć po drodze do celu wiele razy upadają? – to w mistrzach interesuje mnie najbardziej. Osiągają kosmiczne wyniki, wydaje nam się, że są z innej planety, ale przecież to ludzie z krwi i kości, mają swoje emocje, dramaty, słabości. W tych rozmowach udało mi się do nich dotrzeć. To nie jest program o sporcie, to program o ludziach. Żyjemy w czasach, w których potrzebujemy pozytywnych inspiracji i przepisu na przezwyciężanie trudnych chwil, a ci ludzie to chodzące przykłady”mówi Anita Werner, dziennikarka TVN24 i autorka programu.

 

 

„Tokio. Cena sukcesu” to sześć odcinków i tyle samo niesamowitych historii. Co tydzień zobaczymy nie tylko szczerą rozmowę Anity Werner z gościem, ale też ich wspólny trening. Dziennikarka towarzyszy sportowcom w codziennej rutynie, poznaje tajniki przygotowań fizycznych i mentalnych, ale też przekonuje się na własnej skórze, jak wyczerpujący potrafi być zaledwie mały wycinek tego treningu.

W programie „Tokio. Cena sukcesu” Anita Werner spotka się z Magdaleną Piekarską-Twardochel (szpada), Adamem Kszczotem (bieg na 800 metrów), Aleksandrą Mirosław (wspinaczka sportowa na czas), Fabianem Drzyzgą (siatkówka), Anitą Włodarczyk (rzut młotem) i Natalią Partyką (tenis stołowy).

Jak będzie wyglądać walka polskich sportowców o wymarzone medale, zobaczymy już w lipcu i sierpniu podczas relacji z igrzysk olimpijskich w Eurosporcie oraz na platformach TVN Grupa Discovery.

„Tokio. Cena sukcesu” – nowy autorski program Anity Werner w każdą niedzielę od 23 maja o godzinie 17.30 w TVN24!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *