Książeczki do rysowania i kolorowania z bohaterami Disneya do kupienia z miesięcznika „Dziecko”

Książeczki do rysowania i kolorowania z bohaterami Disneya do kupienia z majowym wydaniem miesięcznika „Dziecko”
 

 
Najnowszy numer miesięcznika „Dziecko” pojawi się na rynku już jutro – we wtorek, 10 kwietnia br. Wydanie będzie można kupić z wyjątkowymi „Bazgrolnikami”, w których dzieci mogą rysować i kolorować, a także naklejać i ozdabiać rysunki z bohaterami bajek Disneya. W numerze redakcja podpowiada m.in., jak reagować na złość dwulatka i jak poradzić sobie z lękiem separacyjnym małych dzieci.
„Ważny temat” tego numeru to reportaż o tym, jak przetrwać na macierzyńskim. Siedem mam opowiada w nim, jak zmieniło się ich życie po urodzeniu dziecka i co pomogło im dojść do równowagi. W numerze czytelnicy znajdą również pomysły dotyczące spędzenia majówki z maluchem, przykłady rozwijających zabaw, a także rozmowę z psychologiem Wojciechem Eichelbergerem o rodzinach patchworkowych. Przeczytają również fragment książki o śnie dziecka (ukazującej się w cyklu „Biblioteka Troskliwych Rodziców”, któremu patronuje magazyn „Dziecko”).
Majowe wydanie „Dziecka” będzie można kupić z jedną z 48-stronicowych książeczek do rysowania, kolorowania i ozdabiania, w których dzieci znajdą obrazki z postaciami z bajek Disneya – „Coco” i „Zaplątani”. Cena miesięcznika z dodatkiem to 5,99 zł, a w wersji podstawowej – 1,50 zł.
Numer jest promowany w radiu (radiostacje Agory), w kinach sieci Helios oraz w telewizji (kanały dziecięce Polsat Jim Jam i Mini Mini+). Za kreację kampanii odpowiada Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *