„Kulisy Tańca z Gwiazdami” w Ipli

Już od 13 września fani programu mogą w IPLI poznać tajniki tanecznego widowiska. Na widzów czekają najświeższe informacje o uczestnikach 10. edycji show. Rozmowy z uczestnikami, relacje z występów, gorące komentarze oraz energetyzujące wiadomości o bohaterkach i bohaterach „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Kamera pojawi się wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego związanego z programem.

 

 

 

Dziennikarze będą nie tylko tuż obok parkietu, ale zajrzą też do sal treningowych oraz odwiedzą garderoby gwiazd. Prześledzą i będą relacjonować każdy szczegół przygotowania do tanecznych występów.

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” to także odważne rozmowy z jurorami i ich szczere uwagi. Znajdą się tam emocjonujące komentarze gwiazd oraz ich bliskich. Pojawią się prawdziwe emocje – radość zwycięzców oraz łzy przegranych.

Ale to nie wszystko! Tylko w IPLI będzie można zobaczyć szczegóły dotyczące technicznych przygotowań do tanecznego show wszech czasów. Jak pracuje orkiestra? Kiedy i gdzie uruchamia się kamery? Jak działają specjalne ekrany? Czy i co jedzą uczestnicy przed wejściem na parkiet? Co w programie robią… kaskaderzy?

10. odsłona „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w całej okazałości tylko w programie „Kulisy Tańca z Gwiazdami”.

Oglądajcie co tydzień o godz. 22:00 już od piątku 13 września, tuż po zakończeniu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Telewizji POLSAT. Za darmo i tylko w IPLI.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *