„Kulisy Tańca z Gwiazdami” ponownie w Polsat Cafe

Włącz na żywo po każdym odcinku show Polsatu w piątki od 6 marca. Chcesz poznać tajemnice jedenastej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”? Wywiady, komentarze i ekskluzywne materiały na gorąco tuż po zakończeniu rywalizacji na najpopularniejszym parkiecie w Polsce. Zapraszamy na „Kulisy Tańca z Gwiazdami” do Telewizji Polsat Cafe. Prowadzą Agnieszka Hyży oraz Paulina Sykut-Jeżyna.

 

 

 

 

Program wypełnią rozmowy z uczestnikami i jurorami, którzy podzielą się swoimi wrażeniami. Ponadto widzowie zobaczą wywiady ze znanymi osobami, które na widowni kibicują ulubionym gwiazdom i tancerzom. Kamera zajrzy również tam, gdzie bohaterowie show spędzają czas przed i po wejściu na antenę, czyli do garderób. Dodatkowo wyemitowane zostaną nagrania z prób i przygotowań do występów oraz specjalne materiały dotyczące choreografii.

Uczestnikami 11. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” są: Nicole Bogdanowicz, Marcin Bosak, Mikołaj Jędruszczak, Tomasz Oświeciński, Bogdan Kalus, Anna Karwan, Sylwia Lipka, Milena Rostkowska-Galant, Julia Wieniawa, Sylwester Wilk oraz Edyta Zając. Gwiazdom towarzyszą najznakomitsi tancerze i tancerki: Michał Bartkiewicz, Jacek Jeschke, Jan Kliment, Lenka Klimentova, Kamil Kuroczko, Janja Lesar, Sylwia Madeńska, Rafał Maserak, Wiktoria Omyła, Stefano Terrazzino i Hanna Żudziewicz.

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” gościły w Polsat Cafe od pierwszej do dziewiątej edycji. W dziesiątym sezonie widzowie mogli je oglądać w IPLA.TV. Teraz ponownie zapraszamy wszystkich fanów show do zmiany kanału tuż po zakończeniu odcinków „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Polsacie.

„Kulisy Tańca z Gwiazdami” od 6 marca w Telewizji Polsat Cafe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *