Kolejna dawka porusząjacych historii kobiet na antenie Polsat Cafe (wideo)

Już dziś wieczorem, o godz 21:00 na antenie Polsat Cafe zobaczymy trzeci odcinek programu „Po drugiej stronie lustra” a w nim… ortopeda Łukasz Czarnocki będzie konsultował dobrze znaną widzom programu Kasię, samotną matkę, która rok po porodzie walczy z nadmiernymi kilogramami i uciążliwymi bólami kręgosłupa, paraliżującymi jej życie. Czy lekarzowi uda się znaleźć skuteczną metodę walki z bólem?

 

 

Kolejna bohaterka, Magda, przez wiele lat walczyła o powrót do zdrowia, po tym jak lekarze zdiagnozowali u niej zmiany nowotworowe w okolicy żołądka. Choroba mocno nadszarpnęła jej psychikę. Depresja, jaką u niej rozpoznano, doprowadziła do utraty znacznej ilości kilogramów, ale również niekorzystnych zmian w wyglądzie i stanie jej cery. Czy doktor Bandule uda się jej pomóc?

Natalia, chorująca na stwardnienie rozsiane marzy o operacji usunięcia nadmiaru skóry z rąk, która uniemożliwia jej noszenie większości ubrań. Obawia się, że ze względu na swoją nieuleczalną chorobę doktor Wojciech Jasek nie będzie w stanie spełnić jej marzenia. Czy tak poważna choroba neurologiczna będzie przeciwskazaniem do operacji?

Do gabinetu doktora Wojciecha Jaska trafia również Agnieszka – matka dwóch córeczek. Kobieta szuka pomocy u specjalisty, ponieważ nie akceptuje swoich obwisłych piersi. Ciąże wywołały u niej duże zmiany w wyglądzie i gęstości skóry w okolicy klatki piersiowej. Czy operacja symetryzacji i podniesienia piersi będzie wystarczającym rozwiązaniem dla pacjentki?

Dowiemy się także jak potoczą się losy Anety, której historię widzowie poznali w drugim odcinku. Zmiana w wyglądzie i samopoczuciu bohaterki jest ogromna. Aneta kontynuuje swoją metamorfozę pełna optymizmu i spokoju o efekt końcowy. Na kontrolę po korekcie nosa przychodzi Emilia. Jej twarz po wypadku samochodowym została zmasakrowana. Jakie emocje wywoła w bohaterce nowy kształt nosa? Czy Emilia odnajdzie się z nową twarzą?

Zobacz także

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.