Kup komputer Lenovo z serii ThinkBook i wygraj motocykl Ducati Monster

Lenovo Polska organizuje konkurs dla klientów końcowych: ThinkBook! ThinkDucati! Warunkiem wzięcia udziału w promocji jest zakup jednego z modeli laptopów Lenovo serii ThinkBook oraz zarejestrowanie dowodu zakupu na stronie https://lenovo.pl/thinkbook. W  każdym tygodniu trwania akcji aż 30 osób ma szansę na wygranie 1000 zł i przejście do finałowego wyścigu po nagrodę główną – motocykl Ducati Monster. Konkurs trwa od 21 czerwca do 31 sierpnia 2021 roku.

 

Laptopy Lenovo z serii ThinkBook stanowią świetną propozycję eleganckiego laptopa wyposażonego w wydajne podzespoły, dzięki którym praca oraz nauka stają się niezwykle komfortowe. Wyróżnia ich smukła, cienka konstrukcja, która zachwyca nie tylko designem, ale i solidnością wykonania. Laptopy ThinkBook stworzone są dla osób pragnących mobilnych rozwiązań do nauki, pracy biurowej czy rozrywki. Docenią je studenci, uczniowie, przedsiębiorcy czy profesjonaliści z różnych branż i firm. Dlatego decydując się na zakup nowego laptopa, warto wziąć pod uwagę jeden z topowych modeli serii ThinkBook od Lenovo.

Zakup wybranego ThinkBooka oraz zarejestrowanie się na stronie konkursu daje szansę na wygranie 1000 złotych oraz umożliwia udział w wyścigu po nagrodę główną – motocykla Ducati Monster. Najnowszy model z oferty włoskiego producenta cechuje się niewielką wagą i rozmiarem, łatwością w prowadzeniu oraz najnowocześniejszą elektroniką, które oferują najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz przyjemności z jazdy.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

1. Kup wybranego laptopa Lenovo ThinkBook u jednego z autoryzowanych Partnerów Lenovo, wymienionych w Regulaminie Konkursu i zachowaj dowód zakupu.

2. Następnie wytnij z opakowania produktu kod kreskowy i numer seryjny oraz prześlij zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy.

3. W ciągu 14 dni od momentu zakupu produktu promocyjnego wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony konkursowej dołączając odpowiedzi na Zadanie konkursowe.

4. Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na trzy pytania, w tym dwóch w formie opisowej i jednej w formie zdjęcia. W konkursie ceniona jest pomysłowość uczestników – im bardziej kreatywne prace, tym większa szansą na wygraną.

5. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia możesz wygrać jedną z 30 nagród tygodnia o wartości 1000 zł oraz nagrody głównej – motocykla Ducati Monster.

Szczegóły Konkursu oraz pełną listę modeli objętych promocją można znaleźć na stronie https://lenovo.pl/thinkbook oraz w regulaminie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *