MediaZapowiedzi TV

Kwiecień na kanale SundanceTV

W nadchodzącym miesiącu SundanceTV zaprasza do oglądania seriali: „Hell on Wheels” (sezon 5.), „Rectify” (sezon 4.), „Mad Men” (finałowy odcinek serialu) oraz „Jack Irish” (sezon 2.).

 

W kwietniu na kanale SundanceTV będą królować kobiety. W ramach cyklu Kobiety górą w każdy piątek będzie można zobaczyć filmy o ciekawych, nieprzeciętnych, silnych, a czasem również zagubionych kobietach, które próbują ułożyć sobie życie we współczesnym świecie, zaplanować karierę czy znaleźć miłość. W ciągu pięciu piątkowych wieczorów widzowie będą mieli okazję zobaczyć między innymi debiut reżyserski Julii Hart „Miss Stevens”, w którym na ekranie pojawia się Timothée Chalamet, czy obraz „Tragedie Niny”opowiadający o zakazanym uczuciu między nastolatkiem a jego ciotką.

HELL ON WHEELS – SEZON 5.
W czwartki o 22:00

Występują: Anson Mount, Colm Meaney, Robin McLeavy

Serial przenosi widza do Stanów Zjednoczonych z czasów po wojnie secesyjnej i pokazuje trudy, jakie zostały podjęte, by odbudować ten kraj po najkrwawszej wojnie w jego historii.

Produkcja przedstawia różnorakie aspekty życia w USA w tamtych czasach: zinstytucjonalizowaną chciwość i korupcję, doświadczenie imigracyjne, sytuację wyemancypowanych Afroamerykanów w czasach rekonstrukcji oraz proces niszczenia ziem rdzennych Amerykanów i ich społeczności w imię
postępu.

RECTIFY – SEZON 4.
We wtorki o 22:00

Występują: Aden Young, Abigail Spencer, Adelaide Clemens

Wraz z uprawomocnieniem się ugody, Daniel musi pogodzić się z tym, że będzie musiał opuścić Georgię. Wyprowadza się z rezydencji Talbot po tym, jak Ted senior nie będąc w stanie wybaczyć Danielowi napaści na Teddy’ego, prosi go, aby odszedł.

MAD MEN – SEZON 7.
W niedziele o 21:00
Ostatni odcinek serialu 7 kwietnia.

Występują: Jon Hamm, Elisabeth Moss

Akcja serialu skupia się wokół postaci Dona Drapera, jednego z najlepszych specjalistów od reklamy w branży i notorycznego kobieciarza oraz jego współpracowników z agencji reklamowej Sterling Cooper Draper Pryce. Don oczarowuje zarówno klientów w sali konferencyjnej, jak i kochanki w sypialni, ale też z trudem próbuje nadążyć za szybko zmieniającymi się czasami czując na plecach oddech młodszych konkurentów, którzy już depczą mu po piętach.

Serial pokazuje również podział społecznych ról kobiet i mężczyzn odkrywając prawdziwą ludzką naturę kryjącą się pod postacią tradycyjnych wartości rodzinnych lat 60. XX wieku.

JACK IRISH – SEZON 2.
Od 14 kwietnia w każdą niedzielę o 21:00

Występują: Guy Pearce, Aaron Pedersen

Jack ma za zadanie odnaleźć zaginioną osobę, tylko po to, aby od razu wpaść w pułapkę i zostać wrobionym w morderstwo. Szybko zostaje uwikłany w skomplikowaną sieć potężnych interesów, która rozciąga się od jego rodzinnego miasta Fitzroy do odległej wioski na Filipinach.

MISS STEVENS
Piątek, 5 kwietnia o 22:00

Reżyseria: Julia Hart

Komedia opowiada o nauczycielce, która przygotowuje grupkę licealistów do udziału w konkursie teatralnym.

DIAMOND TONGUES
Piątek, 12 kwietnia o 22:00

Reżyseria: Pavan Moondi, Brian Robertson

Edith marzy o tym, by zostać odnoszącą sukcesy aktorką. Jednak nie potrafi sprawić, aby coś w jej karierze drgnęło. Nie mogąc zrozumieć, gdzie popełnia błędy, wszystko zaczyna robić źle.

HAPPY ACCIDENTS
Piątek, 19 kwietnia o 22:00

Reżyseria: Brad Anderson

Ruby Weaver, mieszkanka Nowego Jorku, wierzy, że wreszcie znalazła mężczyznę swoich marzeń. Sam Deed naprawdę wydaje się takim być, jest tylko jedno „ale” – mężczyzna twierdzi, że przybył z przyszłości.

TRAGEDIE NINY
Piątek, 26 kwietnia o 22:00

Reżyseria: Savi Gabizon

Obraz ukazuje historię zakazanego uczucia między młodym Nadavem, a jego ciotką Niną. Związek tych dwojga przekracza granice i jest pełen wzlotów i upadków.

JANE WANTS A BOYFRIEND
Piątek, 3 maja o 22:00

Reżyseria: William Sullivan

Jane, młoda kobieta z zespołem Aspergera, chce znaleźć sobie pierwszego chłopaka. Prosi o pomoc swoją starszą siostrę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *