Prasa - Ksiązka

Kwietniowe „Wysokie Obcasy Extra” z Justyną Wasilewską na okładce oraz z filmem „Maudie” na DVD

Bohaterką okładki najnowszego wydania miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra”, które ukaże się już jutro – w czwartek, 15 marca, jest aktorka Justyna Wasilewska znana m. in. z filmów „Sztuka Kochania” i „Serce miłości”.
 

 

W numerze czytelnicy znajdą również:

– „Sezon rewolucji” – wszystko o trendach w modzie, urodzie i dizajnie na wiosnę i lato 2018 roku. Szefowa działu mody Karolina Sulej przedstawia inspiracje ze światowych wybiegów. O swoim podejściu do trendów opowiadają też pisarka Joanna Batorska, raper Vienio i wokalista Bovska;

– w cyklu „One rządzą światem”: Lara Croft – cyberdziunia czy superfeministka? Kim jest i jak się zmieniała się na przestrzeni czasu bohaterka popularnej gry „Tomb Raider”?

– „Dziewictwo na sprzedaż”:  – Czasami historia ze sprzedażą dziewictwa nie kończy się na jednej transakcji. Jest sporo młodych kobiet, które przeceniają korzyści, nie doceniając ryzyka – mówi psychoterapeuta i seksuolog Andrzej Gryżewski;

  „Miniatury sceny zbrodni” – jak domki dla lalek Frances Lee zmieniły prowadzenie śledztwa kryminalistycznego?

Kwietniowy numer będzie można kupić z filmem „Maudie” na DVD. To wielowarstwowy i głęboko uczuciowy film, perfekcyjnie zagrany przez Ethana Hawke’a i nominowaną w tym roku do Oscara Sally Hawkins. Cena wydania z filmem to 29,99 zł (cena wydania bez dodatku to 7,99 zł).
Numer będzie promowany w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, tygodnik „Polityka”) oraz w telewizji ( Kino TV). Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *