Lato z Top Kids

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami lata Top Kids przygotował dla swoich najmłodszych widzów niespodziankę! Będą oni mogli na dłużej zostać ze swoimi ulubionymi bohaterami kreskówek. A wszystko to za sprawą zaplanowanych na czerwcowe weekendy maratonów seriali animowanych.

 

 

Nadchodzący weekend zapowiada się niezwykle ciekawie. Już w sobotę od godziny 15:00 widzowie będą mogli przez ponad trzy godziny oglądać przygody nastoletniej czarownicy Sabriny. Z kolei w najbliższą niedzielę zaplanowano popołudnie w towarzystwie Geralda McBoing Boing i jego nieumiejącego szczekać psa.

W kolejny czerwcowy weekend zaplanowany został maraton ze znanym wszystkim urwisem- Dennisem Rozrabiaką (23.06 godz. 15:00) i wyjątkowym detektywem – Inspektorem Gadżetem (24.06 godz. 15:00).

W ostatni dzień miesiąca na antenie na dłużej zagości Łebski Harry – kot, z którym żaden maluch nie będzie się nudzić.

Na kanale Top Kids można oglądać kultowe seriale animowane z 80-tych i 90-tych, które nie tylko zaciekawią najmłodszych, ale też wzbudzą sentyment u dorosłych! TOP KIDS łączy pokolenia, dzięki czemu wspólne oglądanie bajek to wspaniała rodzinna przygoda!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *