LGP w Rasnovie od piątku w Eurosporcie 2 i Eurosport Player

Po ponad miesiącu przerwy w startach najlepsi polscy skoczkowie na czele z Kamilem Stochem wracają do rywalizacji w Letnim Grand Prix. Od piątku do niedzieli będą rywalizować na skoczni w rumuńskim Rasnovie. Transmisje kwalifikacji i sobotniego konkursu w Eurosporcie 2 i Eurosport Player. Niedzielny konkurs żywo wyłącznie w Eurosport Player.
 

Fot. Eurosport/Getty Images

 

Do tej pory podopieczni Stefana Horngachera wystąpili w czterech konkursach Letniego Grand Prix i za każdym razem byli bezkonkurencyjni. Wygrali drużynówkę w Wiśle, a w trzech konkursach indywidualnych triumfował Kamil Stoch, współdzieląc zwycięstwo w Einsiedeln z Piotrem Żyłą. W związku z odpuszczeniem startów w kolejnych zawodach, potrójny mistrz olimpijski stracił pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej LGP na rzecz Jewgienija Klimowa. Na trzecim miejscu znajduje się z Żyła.

Weekendowe zmagania skoczków w Rasnovie pokaże wyłącznie Eurosport 2 i Eurosport Player. W piątek o godzinie 13:00 rozpoczną się kwalifikacje do pierwszego konkursu, którego start zaplanowano na sobotę na godzinę 15:00. Transmisje w Eurosporcie 2 i Eurosport Player. W niedzielę o 15:00 skoczkowie wystartują w drugim konkursie, którego transmisja dostępna będzie w Eurosport Player.

Więcej informacji oraz materiałów wideo z Letniego Grand Prix w skokach narciarskich w aplikacji Eurosportu oraz na stronie eurosport.interia.pl.

Plan transmisji:

  • Piątek, 13:00, kwalifikacje do pierwszego konkursu, Eurosport 2 i Eurosport Player
  • Sobota, 15:00, pierwszy konkurs, Eurosport 2 i Eurosport Player
  • Niedziela, 15:00, drugi konkurs, Eurosport Player

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *