Lider i wicelider wyłącznie na antenach Eurosportu w 10. kolejce Ekstraklasy

Wisła Płock – Lechia Gdańsk oraz Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław to znakomicie zapowiadające się mecze, które w 10. kolejce Lotto Ekstraklasy będą mogli obejrzeć wyłącznie widzowie Eurosportu. Transmisja piątkowego meczu „Nafciarzy” z wiceliderem z Gdańska od 17:30 w Eurosporcie 2 i Eurosport Player. W poniedziałek o tej samej porze w Eurosporcie 1 i Eurosport Player lider Ekstraklasy podejmie zespół Śląska.
 

 

W 10. kolejce Lotto Ekstraklasy widzowie Eurosportu zobaczą na żywo zarówno lidera, jak i drugą drużynę w tabeli. Na inaugurację tej serii spotkań Wisła Płock podejmie Lechię Gdańsk, która w poprzedniej kolejce wypuściła z rąk komplet punktów w meczu z Zagłębiem Lubin, choć do przerwy prowadziła 3:0 po trzech golach Artura Sobiecha. Gdyby nie znakomita pogoń „Miedziowych” to właśnie Lechia byłaby liderem. Wisła Płock z kolei zajmuje dopiero 13. miejsce w tabeli i ma na koncie zaledwie jedno zwycięstwo. Piątkowy mecz, którego transmisja rozpocznie się o 17:30 w Eurosporcie 1 i Eurosport Player skomentują Michał Zawacki i Sławomir Chałaśkiewicz.

Ostatnie spotkanie kolejki rozegrane zostanie w Białymstoku, gdzie Jagiellonia podejmie Śląsk Wrocław. W dziewięciu meczach sezonu „Jaga” zanotowała aż sześć zwycięstw, co daje jej pierwsze miejsce w tabeli. Śląsk, z dorobkiem dziewięciu punktów zajmuje 11. miejsce. Mecz w Białymstoku skomentują w Eurosporcie 1 i Eurosport Player Tomasz Lach i Andrzej Strejlau.

Plan transmisji 10. kolejki Lotto Ekstraklasy w Eurosporcie:

  • Piątek, 17:30, Wisła Płock – Lechia Gdańsk, Eurosport 2 i Eurosport Player
  • Poniedziałek, 17:30, Jagiellonia Białystok – Śląsk Wrocław, Eurosport 1 i Eurosport Player

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *