Prasa - Ksiązka

Lipcowe wydanie "Ładnego Domu" z praktycznym "Vademecum inwestora"

W prezencie dla czytelników “Ładnego Domu” do najnowszego numeru zostało dołączone praktyczne “Vademecum inwestora”, które ma na celu przeprowadzenie inwestora przez proces budowy domu – od fundamentów aż po dach. Wydanie pojawiło się w kioskach dziś – we wtorek, 13 czerwca br.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 

Dodatek został podzielony na cztery użyteczne rozdziały: „Aktualności” z najświeższymi wiadomościami z rynku budowlanego, „Budowa”, w którym znalazły się informacje z zakresu fundamentów, ścian i ich ocieplenia oraz elewacji, „ Okna dachowe”, gdzie pojawiło się wszystko o konstrukcji dachu, jego kryciu i ociepleniu, pokryciach dachowych i systemach rynnowych, a także rozdział „Stolarka” poświęcony oknom (w tym oknom dachowym), drzwiom zewnętrznym oraz bramom garażowym.

W lipcowym wydaniu „Ładnego Domu” czytelnicy znajdą ponadto 31 pomysłów na ogrodzenie, 7 projektów domów z płaskimi dachami, porady dotyczące kupna i montażu klimatyzatora, najważniejsze zagadnienia dotyczące okien dachowych, porównanie parametrów okien z drewna i z PCV oraz sposoby na zapobiegnięcie pożarom, zalaniom i włamaniom.

Lipcowy numer „Ładnego Domu” pojawił się na rynku dziś – we wtorek, 13 czerwca br. w cenie 9,99 zł.

Wspiera go promocja w radiu (radiostacje Agory), w internecie (serwisy Gazeta.pl) oraz w kinach sieci Helios. Kampanię przygotował Dział marketingu pionu Czasopisma Agory.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *