Lipiec 2017 na kanale AMC

W nadchodzącym miesiącu kanał AMC szczególnie poleca uwadze kontynuację sezonu 3A serialu „Fear the Walking Dead” – w każdy poniedziałek o godz. 21:00. Na emisję dwóch finałowych odcinków zapraszamy 10 lipca. Po każdym odcinku „Fear the Walking Dead” zapraszamy na program „Talking Dead: Fear Edition”, którego gospodarzem jest Chris Hardwick.
 
W lipcu kanał AMC zaprasza także na kontynuację 1. sezonu serialu „Syn” – w każdy czwartek o godz. 21:00. Finałowy odcinek wyemitujemy 13 lipca.
W nadchodzącym miesiącu AMC poleca ponadto uwadze premierę 3. sezonu „Halt and Catch Fire” – na serial zapraszamy od 20 lipca w każdy czwartek o godz. 21:00.
W lipcu AMC zaprasza ponadto na filmowy „Weekend zbrodni” – w sobotę i niedzielę, 29 i 30 lipca.
FEAR THE WALKING DEAD
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Kontynuacja sezonu 3A w każdy poniedziałek o godz. 21:00
Emisja dwóch finałowych odcinków 10 lipca (poniedziałek) od godz. 21:00
Jak wyglądał świat, który dopiero stawał się przerażającą apokalipsą znaną z „The Walking Dead”? „Fear the Walking Dead”, będący partnerską produkcją serii, odpowiada na to pytanie podążając za nowymi bohaterami stojącymi u progu końca świata.
Wraz z początkiem 3. sezonu „Fear the Walking Dead” rodziny spotykają się ponownie na niebezpiecznym terenie stanowiącym niegdyś granicę USA z Meksykiem. Administracyjne podziały przestały mieć znaczenie wraz z końcem dobrze znanego świata.
Bohaterowie muszą teraz stawić czoła nie tylko konieczności odbudowy nowego społeczeństwa, ale także rodziny. Madison ponownie połączy się z Travisem, natomiast Alicia nie będzie mogła dojść do siebie po zamordowaniu Andresa. Oddalony zaledwie kilka kilometrów od swojej matki, Nick (Frank Dillane) po raz pierwszy bierze udział w akcji jako lider. Niestety, razem z Lucianą zostają zaatakowani przez amerykańską grupę militarną. Parze udaje się uciec, jednak Luciana zostaje postrzelona, a Nick traci swoje poczucie nieśmiertelności.
Występują: Kim Dickens, Cliff Curtis, Frank Dillane, Alycia Debnam-Carey
TALKING DEAD: FEAR EDITION
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Emisja programu zaraz po „Fear the Walking Dead”
Finałowy odcinek 10 lipca (poniedziałek)
Gospodarz programu „The Talking Dead: Fear Edition”,  Chris Hardwick, rozmawia z aktorami, producentami i innymi znanymi gośćmi o ostatnio wyemitowanym odcinku „Fear The Walking Dead”.
Gospodarz programu: Chris Hardwick
SYN
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Kontynuacja 1. sezonu w każdy czwartek o godz. 21:00
Finałowy odcinek 13 lipca (czwartek) o godz. 21:00
„Syn” to adaptacja nominowanej do nagrody Pulitzera i znajdującej się na liście bestsellerów New York Timesa powieści Philippa Meyera o tym samym tytule. Akcja zrealizowanej z ogromnym rozmachem sagi rozgrywa się na przestrzeni 150 lat i śledzi losy trzech pokoleń rodziny McCulloughów.
Widzowie poznają historię Eli’a McCullougha (Pierce Brosnan), charyzmatycznego nestora rodu, który jako dziecko został porwany, a następnie wychowany przez członków plemienia Komanczów. Bezlitosne zasady, jakimi przesiąkł dorastając wśród Indian, znajdują odzwierciedlenie w sposobie prowadzenia interesów przez dorosłego już bohatera.
Występują: Pierce Brosnan, Henry Garrett, Carlos Bardem, Zahn McClarnon, Paola Núñez
HALT AND CATCH FIRE
PRODUKCJA WŁASNA AMC
Premiera 3. sezonu 20 lipca (czwartek) o godz. 21:00
Kolejne odcinki w każdy czwartek o godz. 21:00
W 3. sezonie firma Mutiny zostaje przeniesiona z Teksasu do Doliny Krzemowej. Jej właścicielki, Cameron oraz Donna, poszukują pomysłu, który uczyni z Mutiny potężnego gracza w branży przemysłowej. Jednak za sprawą nowych współpracowników, ich partnerstwo zostanie wystawione na próbę.
Gordon stara się odnaleźć własne miejsce w firmie żony. W tym samym czasie Joe buduje swoje imperium decydując się na odważne rozwiązania, które wstrząsną Doliną Krzemową i spowodują, że losy bohatera i jego byłych partnerów znów się przetną.
Występują: Lee Pace, Scoot McNairy, Mackenzie Davis, Kerry Bishé
FILMY
WEEKEND ZBRODNI
W sobotę i niedzielę, 29 i 30 lipca, od godz. 21:00
FATALNA NAMIĘTNOŚĆ
W sobotę, 29 lipca o godz. 21:00
Pracujący w świecie showbiznesu prawnik (Richard Gere) uwodzi piękną Chinkę. Gdy budzi się rano, okazuje się, że kobieta została zamordowana – mężczyzna zostaje oskarżony o gwałt i zabójstwo.
Występują: Richard Gere, Bai Ling, Bradley Whitford
HARLEY DAVIDSON I MARLBORO MAN
W sobotę, 29 lipca o godz. 23:20
Dwóch przyjaciół stara się uchronić starego kumpla przed problemami. Nieoczekiwanie wplątują się w straszną kabałę.
W rolach głównych znakomici Mickey Rourke i Don Johnson. Futurystyczna historia z szybkimi motocyklami, dynamiczną akcją i kaskaderskimi wyczynami w tle.
Występują: Mickey Rourke, Don Johnson, Vanessa L. Williams
WERSETY ŚMIERCI
W niedzielę, 30 lipca o godz. 21:00
Oparty na powieści „Noce krwi” Jamesa Ellroya, film przedstawia historię niepokornego gliniarza, zmagającego się z problemami małżeńskimi oraz trudnościami w ujęciu seryjnego mordercy.
Występują: James Woods, Lesley Ann Warren, Charles Durning, Charles Haid
RETROSPEKCJA
W niedzielę, 30 lipca o godz. 23:05
A gdyby tak można było cofnąć się w czasie i uratować komuś życie? Karen Warren dostaje od losu taką szansę — może w ten sposób ocalić ofiarę morderstwa.
Występują: James Belushi, Kylie Travis, Shannon Whirry, Frank Whaley


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *