Zapowiedzi TV

Lipiec 2017 na kanale CBS Reality

W lipcu CBS Reality szczególnie poleca uwadze premierę 1. sezonu serialu dokumentalnego „Intruz w moim domu”, przedstawiającego historie osób, które podstępem weszły do domu swoich ofiar, by wyrządzić im krzywdę i cierpienie.
 
W nadchodzącym miesiącu CBS Reality poleca również premierowe odcinki 1. sezonu serii „W stanie gotowości”, która pokaże kulisy pracy właścicieli działającej w Johannesburgu firmy ochroniarskiej.
W lipcu CBS Reality zachęca także do oglądania 1. sezonu serialu dokumentalnego „Wymierzając sprawiedliwość”, w którym widzowie będą mogli przenieść się do wnętrza jednego z najruchliwszych sądów miejscowych na świecie.
W przyszłym miesiącu zostaną także wyemitowane premierowe odcinki 49. sezonu programu „60 minut”, oferującego widzom najlepsze reportaże dziennikarzy śledczych oraz przedstawiającego sylwetki osób znanych z pierwszych stron gazet.
W lipcu będzie można oglądać także kontynuację produkcji własnej CBS Reality pt. „Nastoletni mordercy”.
INTRUZ W MOIM DOMU
PREMIERA 1. sezonu
Od 18 lipca, od wtorku do piątku o 22:00. Kontynuacja w sierpniu
Nikt z nas nie spodziewa się, że w naszym własnym domu może nam coś zagrozić. Mimo że to właśnie tam czujemy się najbezpieczniej, wkroczenie do czyjegoś domu to najlepszy sposób na wkroczenie do czyjegoś życia. Wpuśćcie do niego niewłaściwą osobę, a może się okazać, że to ostatni błąd, jaki było wam dane popełnić w życiu. Ta 10-odcinkowa seria dokumentalna przedstawia historie osób, które podstępem weszły do domu swoich ofiar, by wyrządzić im krzywdę i cierpienie.
W STANIE GOTOWOŚCI
PREMIERA 1. sezonu
Od 16 lipca, w każdą niedzielę od 23:00 (po dwa odcinki). Kontynuacja w sierpniu
Johannesburg w RPA to prawdopodobnie jedno z najniebezpieczniejszych miast na świecie. Czasami jednak z tego zamętu wyłania się bohater, a nawet trzech… Poznajcie braci Eblenów, właścicieli firmy ochroniarskiej NightWatch, którzy podejmą się walki z każdym rodzajem przestępczości. Niezależnie od tego, czy patrolują ulice czy też łapią groźnych przestępców, JP, Zaine i Moolie stanowią niepowstrzymaną siłę stojącą na czele rodzinnego biznesu. Dzięki swemu poczuciu humoru i niezwykłej zdolności do rozładowywania napiętych sytuacji, ta walcząca z przestępczością rodzina nigdy nie przestaje bawić i intrygować.
WYMIERZAJĄC SPRAWIEDLIWOŚĆ
PREMIERA 1. sezonu
Od 15 do 29 lipca w weekendy od 20:00 (po dwa odcinki)
Nowatorska seria, która wykorzystuje zapisy z ukrytych kamer, przenosi widza do wnętrza jednego z najruchliwszych sądów miejscowych na świecie. 12 sędziów pokoju zasiadających w Downing Centre w Sydney orzeka w ponad 30 000 spraw rocznie – są to zarówno drobne wykroczenia drogowe, jak i poważniejsze przestępstwa. To miejsce wypełnione skrajnymi emocjami i dramatyzmem – tu złe czyny spotyka kara z ramienia wymiaru sprawiedliwości. W skład niekończącego się pochodu oskarżonych wchodzą zarówno notoryczni przestępcy, jak i zwykli ludzie, którzy popełnili w którymś momencie błąd.
60 MINUT
PREMIERA 47. sezonu
Od 30 lipca w niedziele o 20:00. Kontynuacja w sierpniu
Program z wieloletnią tradycją, który oferuje widzom najlepsze reportaże dziennikarzy śledczych oraz przedstawia sylwetki osób znanych z pierwszych stron gazet. W tym sezonie widzowie poznają historię chóru z Harlemu, który daje przestrzeń starszym ludziom, by ci na nowo zyskali poczucie kontroli nad swoim, często trudnym, życiem. Zobaczymy też reportaż o okolicy i więzieniu we Francji, które ukształtowały terrorystów odpowiedzialnych za dwa krwawe zamachy w Paryżu. Ponadto poznać będzie można opowieść o Mokenach, społeczności zamieszkującej wyspy na Morzu Adamańskim, która na czas rozpoznała znaki wskazujące na nadejście tsunami.
NASTOLETNI MORDERCY
PRODUKCJA WŁASNA CBS REALITY
NOWE ODCINKI
Kontynuacja w niedziele o 22:00
Czy to możliwe, aby młodzi ludzie, którzy dopiero wchodzą w życie, zdolni byli zabijać, i to, w pewnych przypadkach, swoich własnych rodziców? Niestety takie sytuacje się zdarzają – w wielu krajach i w wielu różnych odsłonach. Czy nastoletni mordercy to wcielone zło czy też ofiary wadliwego systemu społecznego? Poprzez zeznania kluczowych świadków, archiwalne nagrania i rekonstrukcje wydarzeń, program dokumentalny „Nastoletni mordercy” będzie starał się odpowiedzieć na to i wiele innych pytań w 11 poruszających odcinkach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *