Lipiec na kanale AXN

Dwaj detektywi z serialu Battle Creek pokażą, że można walczyć z przestępczością nie do końca zgodnie z prawem. Spokojny nauczyciel chemii zmieni profesję na bezwzględnego producenta narkotyków, żeby zabezpieczyć swoją rodzinę w produkcji Breaking Bad. W obronie mieszkańców wszechświata, w roli superbohatera Green Lantern, stanie przystojny Ryan Reynolds, a trzej na pozór zwykli faceci postanowią wyeliminować swoich szefów–tyranów w filmie Szefowie wrogowie.

 

 

Serial Battle Creek opowiada o dwóch detektywach o zupełnie odmiennych charakterach. Agent specjalny FBI, Milton „Milt” Chamberlain (Josh Duhamel), oraz detektyw policji, Russell „Russ” Agnew (Dean Winters), próbują oczyścić ulice miasteczka Battle Creek z przestępców za pomocą cynizmu, podstępów i nieczystych zagrywek. Już w pierwszych odcinkach serialu muszą zmierzyć się z kartelem produkującym w okolicy metaamfetaminę.

Premiera serialu Battle Creek w poniedziałek 2 lipca o godz. 21:00. Kolejne odcinki w poniedziałki o 21:00 w AXN.

Głównym bohaterem serialu Breaking Bad jest Walter White (Bryan Cranston, który za tę rolę otrzymał Emmy i Złoty Glob), nauczyciel chemii mieszkający w Nowym Meksyku z żoną (Anna Gunn) i nastoletnim synem (RJ Mitte), cierpiącym na porażenie mózgowe. Walter odkrywa, że jest śmiertelnie chory na raka i pozostały mu tylko dwa lata życia. Pragnąc zabezpieczyć swoją rodzinę finansowo, decyduje się wkroczyć do niebezpiecznego świata narkotyków i zbrodni. Serial pokazuje jak śmiertelna diagnoza White’a zmienia go z łagodnego domatora w bezwzględnego narkotykowego bossa.

Premiera Breaking bad w piątek 13 lipca o godz. 23:15. Kolejne odcinki w piątki po 23:00 w AXN.

Szefowie wrogowie to historia trzech z pozoru niczym niewyróżniających się facetów: Nicka (Jason Bateman), Kurta (Jason Sudeikis) i Dale’a (Charlie Day). Każdy z nich ma szefa, którego nienawidzi. Nick ciężko pracuje w korporacji i jest dręczony psychicznie przez władczego Dave’a Harkena (Kevin Spacey), prawdziwego tyrana. Dale jest ofiarą swojej szefowej-nimfomanki, drapieżnej dentystki dr Julii Harris (Jennifer Aniston). Na Kurta uwziął się zaś Pellit Jr. (Colin Farrell), spadkobierca firmy, w której pracuje, egoista uzależniony od kokainy. Trzej przyjaciele postanawiają wyeliminować tyranów ze swojego życia.

Premiera filmu Szefowie wrogowie w piątek 6 lipca o godz. 21:00 w AXN.

Green Lantern to kolejny film fabularny stworzony na podstawie komiksów wydanych przez DC Comics. Roztargniony i pewny siebie pilot Hal Jordan (Ryan Reynolds) otrzymuje od umierającego kosmity pierścień, który daje mu nadludzką moc. Od tej chwili musi chronić mieszkańców kosmosu razem z Korpusem Zielonych Latarni, który od stuleci pilnuje porządku we wszechświecie. Hal okazuje się być jedynym, który może stawić czoła ich największemu wrogowi, Parallaxowi.

Premiera filmu Green Lantern w piątek 13 lipca o godz. 21:00 w AXN.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *