Zapowiedzi TV

Listopad 2017 na kanale CBS Action

W listopadowe środy i czwartki o godz. 21:00 CBS Action zaprasza na cykl Kły, pazury i macki, a w nim 10 filmowych premier, w tym „Ziemska apokalipsa”, „Obcy kontra łowca” i „Wilki wojny”.

 

W nadchodzącym miesiącu będzie można zobaczyć również cykl Fantastyczny Weekend Niepodległości (11 i 12 listopada), czyli 48 godzin z filmami pełnymi magii, fantazji, odważnych bohaterów i mistycznych stworów.

W listopadzie na kanale zagości także 3. sezon serialu „Deadwood”.

KŁY, PAZURY I MACKI 10 filmowych premier w środy i czwartki o 21:00

Ziemska apokalipsa
1 listopada

WYSTĘPUJĄ: Adrian Paul, Richard Grieco, Bali Rodriguez

Ziemia zostaje zaatakowana przez kosmitów. Uciekinierzy trafiają na egzotyczną planetę, gdzie stoczą walkę o przetrwanie z bezwzględnymi istotami.

Atak obcych
2 listopada

WYSTĘPUJĄ: Dale Midkiff, Dondre Whitfield, Stephen Tobolowsky

W celu zyskania większego wsparcia dla programu kosmicznego, urzędnik państwowy przygotowuje mistyfikację, by przekonać świat, że obcy nadchodzą.

Megarekin kontra krokozaurus
8 listopada

WYSTĘPUJĄ: Gary Stretch, Jaleel White, Sarah Lieving

Ogromny prehistoryczny rekin przetrwał ostatnie starcie. Świat ponownie znajduje się w niebezpieczeństwie, gdy nowy, jeszcze bardziej niebezpieczny stwór, zostaje odkryty w afrykańskiej dżungli.

Rekinado 2: Drugie ugryzienie
9 listopada

WYSTĘPUJĄ: Ian Ziering, Tara Reid, Vivica A. Fox

Kiedy potężny huragan uderza w Nowy Jork, nad miastem zaczynają szaleć tornada pełne rekinów. Co gorsza, tornado wkrótce sięgnie horyzontu – żaden pojazd czy budynek nie jest bezpieczny. Czy miasto przetrwa ten kataklizm?

Węże w pociągu
15 listopada

WYSTĘPUJĄ: A.J. Castro, Julia Ruiz, Giovanni Bejarano

Na skutek potężnej klątwy węże wykluwają się we wnętrzu młodej kobiety, powoli pożerając ją od środka. Jej jedyną szansą na ratunek jest pomoc ze strony szamana. Gdy tylko kilka godzin dzieli ją od śmierci, wsiada do pociągu zmierzającego do Los Angeles. Nie jest to dobra wiadomość dla pasażerów pociągu, gdyż wkrótce padną ofiarą morderczych węży.

Obcy konta łowca
16 listopada

WYSTĘPUJĄ: William Katt, Dedee Pfeiffer, Wittly Jourdan

Galaktyczny łowca ściga najbardziej niebezpieczne stworzenie w całym wszechświecie aż do granic ziemi. Na skutek tego ludzkość znajduje się w potrzasku pomiędzy drapieżnikiem a jego ofiarą.

Potwór z Tokio
22 listopada

WYSTĘPUJĄ: Erin Evans, Sarah Lieving, Justin L. Jones

W 2005 roku Tokio nawiedzają potężne trzęsienia ziemi, w których giną tysiące ludzi. W 2007 roku zostaje odnaleziona kamera należąca do dwóch zaginionych Amerykanów. Nagranie kryje przerażającą tajemnicę – to nie było trzęsienie ziemi. Co tak naprawdę spowodowało wstrząsy?

Wilki wojny
23 listopada

WYSTĘPUJĄ: Craig Sheffer, Dennis Haysbert, Kate Vernon

Młoda fotograf dzikiej przyrody ląduje na lotnisku w Nowym Jorku zainfekowana dziwnym wirusem, w następstwie którego zmienia się w wilkołaka. Każda osoba, którą ugryzie, również zostanie przemieniona. Wkrótce cały Manhattan zostaje objęty kwarantanną, ponieważ wirus rozprzestrzenia się szybko niczym ogień zmieniając niewinnych cywilów w żarłoczne bestie.

Dinozaur w Los Angeles
29 listopada

WYSTĘPUJĄ: Michael Gross, Christopher Atkins, Greg Evigan

Naukowcy odkrywają sposób na podróżowanie w czasie. Niestety wiąże się to ze strasznymi konsekwencjami, gdy przez przypadek do współczesnego Los Angeles przedostaje się tyranozaur.

Macki Trójkąta Bermudzkiego
30 listopada

WYSTĘPUJĄ: Trevor Donovan, Linda Hamilton, Mya

Film akcji z udziałem Lindy Hamilton, znanej z filmów o Terminatorze. Amerykański okręt wysłany na ratunek zaginionemu prezydentowi trafia na starożytnego morskiego
potwora.

FANTASTYCZNY WEEKEND NIEPODLEGŁOŚCI

W weekend 11-12 listopada CBS Action zaprasza na 48 godzin z filmami pełnymi magii, fantazji, odważnych bohaterów i mistycznych stworów.

Deadwood
Premiera sezonu 3.
Od niedzieli 5 listopada w weekendy o 22:00 (po dwa odcinki), z wyjątkiem weekendu 11-12 listopada

W czasach zachłanności i powszechnych rabunków rozpoczyna się największa gorączka złota w historii Ameryki, która ściąga tłum wyrzutków społeczeństwa do wyjętej spod prawa osady, gdzie każdy zasób ma wysoką cenę. Akcja rozpoczyna się w dwa tygodnie po klęsce Custera w bitwie nad Little Bighorn i łączy w sobie historie prawdziwych i fikcyjnych postaci, przedstawiając pełną rozmachu opowieść o moralności.

Umiejscowione w odebranych Indianom Black Hills, Deadwood to nielegalna, nieucywilizowana i pełna brutalności osada, która przyciąga wachlarz barwnych, chcących się szybko wzbogacić postaci.

Bezpardonowy realizm oraz zaskakująca kreatywnością fabuła czyni serial wciągającą produkcją pełną malowniczych bohaterów, która wykorzystuje elementy tradycyjnego westernu i ukazuje je w zupełnie nowym świetle.

WYSTĘPUJĄ: Timothy Olyphant, Ian McShane, Molly Parker, Kim Dickens, Titus Welliver

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *