Listopad kanale Nat Geo People

W listopadzie kanał Nat Geo People skupi się na osobach, które kochają zwierzęta. Znów odwiedzimy klinikę uwielbianej przez widzów dr Susan Kelleher, by zobaczyć, jak zespół weterynarzy radzi sobie z najtrudniejszymi przypadkami chorób egzotycznych zwierząt. Listopadowe środy spędzimy natomiast z właścicielami zwierzaków, którzy na różne sposoby próbują sobie radzić z ukochanymi znajdami. Będziemy obserwować szczeniaki, które próbują zaaklimatyzować się w nowych domach. Poznamy także osoby, u których miłość do zwierząt wymknęła się nieco spod kontroli i teraz mieszkają nawet z setką pupili.

 

 

 

 

 

WETERYNARZ DO ZADAŃ SPECJALNYCH
DR K’s EXOTIC ANIMAL ER (SEASON 5)
Premiery w niedziele od 3 listopada o 14:00 i 15:00
(12×60 min)

Wraz ze swoją świetnie przeszkoloną i oddaną ekipą dr Susan Kelleher leczy najróżniejsze stworzenia: kozy, małpy, ptaki, króliki, świnie, ryby i wszystkie nietypowe zwierzaki, jakie tylko można sobie wyobrazić. Jej motto brzmi: „Przyjmuję wszystkich pacjentów poza psami i kotami. Jeśli zwierzę zmieści się w drzwiach, wyleczę je!”. W najnowszej serii choroby i metody leczenia są równie zaskakujące, jak pacjenci. W klinice zawitają m.in. samica fenka ze złamaną łapką oraz młody galago, który po zamieszkaniu u nowej rodziny zaczął ranić się w ogon. Poznamy też nietypowe problemy zdrowotne fretki, ary, a nawet skunksa. Każde zwierzę otrzyma profesjonalną pomoc okraszoną ogromną dawką miłości i cierpliwości.

POZOSTAŁE PREMIERY LISTOPADA: ŚRODY ZE ZWIERZAKAMI

ANIMAL STUNT
Premiery w środy od 13 listopada o 20:00 i 21:00

PSIA SZKOŁA ŻYCIA
PUPPY SCHOOL
Premiery w środy 13 i 20 listopada o 20:00 i 21:00
(4×60 min)

Każdego roku ćwierć miliona ludzi decyduje się na adopcję szczeniaka. Nie tylko dlatego, że są urocze i cudowne. Dla wielu osób ta decyzja wiąże się z przełomowymi momentami w życiu. W każdym odcinku „Psiej szkoły życia” poznajemy troje właścicieli i ich szczeniaki. Przez osiem tygodni przyglądamy się, jak rodzą się więzi między psami a ich opiekunami. W programie biorą też udział: doświadczony psi trener Oli Juste, terapeutka Hannah Molloy i była pracowniczka opieki społecznej Katie Patmore.

106 PSÓW W MOIM DOMU
106 DOGS IN MY HOME
Premiera w środę 27 listopada o 20:00
(1×60 min)

Brytyjczycy kochają zwierzęta. Szacuje się, że w całym kraju żyje 71 milionów zwierząt domowych. Ale czasami ta miłość wymyka się spod kontroli. Tamara ma 106 psów i duże problemy finansowe. Pewna emerytka przez cały tydzień pracuje na targu, żeby utrzymać 30 niepełnosprawnych kotów. Inna miłośniczka czworonogów ma 34 szpice miniaturowe i jedna z suczek właśnie się oszczeniła. Z kolei para, która mieszka z prawie setką zwierzaków, pragnie stworzyć dla swoich pupili prawdziwy raj na ziemi.

ZWIERZYNIEC
PET HOARDERS
Premiera w środę 27 listopada o 21:00
(1×60 min)

Niektórzy ludzie nie poprzestają na przygarnięciu jednego zwierzaka. W ich domach żyją całe stada. Twórcy programu chcą się dowiedzieć, jak to jest żyć z takim zwierzyńcem pod jednym dachem. Dowiemy się, skąd właściciele wzięli tylu podopiecznych, ile kosztuje utrzymanie takiej gromadki i jaka więź łączy opiekunów z ich podopiecznymi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *