Listopad na kanale CBS Reality

W tym miesiącu szczególnie polecamy uwadze premierę 2. sezonu docenionej przez widzów serii dokumentalnej „Spisane krwią”, będącej produkcją własną CBS Reality. W drugiej odsłonie serii gospodarz programu, Simon Toyne, spotyka się z sześcioma światowej sławy autorami bestsellerowych kryminałów, którzy opowiadają o prawdziwych zbrodniach, mających wpływ na ich twórczość i często znajdujących odbicie w stworzonych przez pisarzy, mrożących krew w żyłach powieściach. W każdym odcinku Toyne i jego goście odtwarzają krok po kroku przebieg i losy dochodzenia prowadzonego w przytaczanych sprawach, mającego na celu odnalezienie winowajców i postawienie ich przed obliczem sprawiedliwości.

 

 

Również w listopadzie na kanale CBS Reality zapraszamy na premierę 3. sezonu serialu dokumentalnego „Zbrodnie, które wstrząsnęły Australią”, opowiadającego o największych, najbardziej brutalnych i szokujących zbrodniach, które wydarzyły się w Australii.

W tym miesiącu, również premierowo, będzie można oglądać 6. sezon serialu dokumentalnego „Sąsiad z piekła rodem”, opowiadającego o tym w jaki sposób nawet najbardziej przyjazne społeczności mogą zmienić się w pola bitwy, gdy sąsiedzi są w stanie wojny, a także 10. sezon programu „Strzegąc granic” przedstawiającego zmagania nowozelandzkich funkcjonariuszy straży granicznej.

 

SPISANE KRWIĄ
Sezon 2.
Produkcja własna CBS Reality
PREMIERA

Od 13 listopada w każdy wtorek o 21:00. Kontynuacja w kolejnym miesiącu

W 2. sezonie serii „Spisane krwią” gospodarz programu, Simon Toyne, spotyka się
z sześcioma światowej sławy autorami bestsellerowych kryminałów, którzy opowiadają o prawdziwych zbrodniach, mających wpływ na ich twórczość i często znajdujących odbicie w stworzonych przez pisarzy, mrożących krew w żyłach powieściach. W każdym odcinku Toyne i jego goście odtwarzają krok po kroku przebieg i losy dochodzenia prowadzonego w przytaczanych sprawach, mającego na celu odnalezienie winowajców i postawienie ich przed obliczem sprawiedliwości. Niektóre z omawianych przypadków są bardziej szokujące niż wszystko, co mogło zrodzić się w umysłach pisarzy.

Gośćmi programu będą: Clare Mackintosh („Pozwolę Ci odejść”, „Widzę Cię”), Tess Gerritsen („Sobowtór”), Peter Robinson (autor cyklu powieści o inspektorze Alanie Banksie), Karin Slaughter („Moje śliczne”), Sophie Hannah (kontynuatorka cyklu powieści o przygodach Herkulesa Poirot) oraz Mason Cross (autor serii o Carterze Blake’u).

ZBRODNIE, KTÓRE WSTRZĄSNĘŁY AUSTRALIĄ
Sezon 3.
PREMIERA

Od 6 listopada w każdy wtorek o 22:00. Kontynuacja w kolejnym miesiącu

„Zbrodnie, które wstrząsnęły Australią” to fascynujący serial dokumentalny opowiadający o największych zbrodniach, które wydarzyły się w Australii. Historie przedstawione w programie opowiedziane są z punktu widzenia naocznych świadków i osób, które znalazły się w samym sercu tragedii. Seria prezentuje najbardziej brutalne i szokujące zbrodnie, wyjaśnia także szczegóły wydarzeń prowadzących do popełnienia przestępstwa, samego czynu oraz jego następstw.

Wśród przedstawianych śledztw znajdują się między innymi: sprawa 18-letniego mordercy, który został skazany za zamordowanie siekierą swojego przyjaciela, sprawa seryjnego mordercy, który na swoim koncie ma dokonanie trzydziestu pięciu zabójstw, bezlitosne morderstwo dziewięciolatki oraz historia pierwszej Australijki skazanej na dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia.

SĄSIAD Z PIEKŁA RODEM
Sezon 6.
PREMIERA

Od 11 listopada w każdą sobotę i niedzielę o 20:00. Kontynuacja w kolejnym miesiącu

Najbardziej przyjazne społeczności mogą zmienić się w pola bitwy, gdy sąsiedzi są
w stanie wojny.

Seria dokumentalna pokazuje prawdziwe oblicze sąsiadów z piekła rodem
i odkrywa przed widzami walki jakie toczą się ponad ogrodzeniami posesji, gdzie wszystko: od głośnej muzyki, szczekających psów i parkowania, może zamienić najlepszych przyjaciół w zaciętych wrogów.

STRZEGĄC GRANIC
Sezon 10.
PREMIERA

Od 5 do 9 listopada w dni powszednie od 20:00 (po dwa odcinki).

Seria dokumentalna „Strzegąc granic” powraca z dziesiątą serią, w której śledzić będziemy mężczyzn, kobiety, nowoczesne technologie i sprytne zwierzęta pracujące dla nowozelandzkiej służby celnej, urzędu czuwającego nad bezpieczeństwem biologicznym oraz nowozelandzkich służb imigracyjnych.

Kamery będą przez całą dobę obserwować jak wyspecjalizowani funkcjonariusze straży granicznej pracują na linii frontu, szukając narkotyków, nielegalnych towarów, wyłapując potencjalne ryzyko związane z ochroną biologiczną i szkodliwymi chorobami, a także monitorując i kontrolując przylatujących pasażerów, którzy mogą być niepożądanymi przybyszami niespełniającymi wymaganych kryteriów umożliwiających im wjazd na teren kraju.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *