Listopad na kanale Lifetime

Na antenie Lifetime, uwadze widzów szczególnie polecamy programy ” Ślub od pierwszego wejrzenia”, ” Wydziarani”, ” Zarobić na remoncie” oraz ” Przeżyłam własną śmierć”.

 

 

ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA 
Married at First Sight
Piątki od 21:00 od 16 listopada w Lifetime

W wielkim mieście coraz trudniej o prawdziwą miłość. A gdyby tak sześcioro odważnych singli, spragnionych gorących uczuć i partnera, zgodziło się poślubić w ciemno kogoś zupełnie obcego? Autorzy tego oryginalnego programu proponują szokujące podejście do związków, randek i ślubów. Czterej eksperci – terapeuta, antropolog, spirytysta i psycholog kliniczny – dobierają trzy ich zdaniem idealne pary. Nowatorstwo polega na tym, że po raz pierwszy w życiu widzą się one tuż przed zawarciem małżeństwa. W każdym odcinku, stanowiącym odrębną całość, śledzimy klasyczne perypetie nowożeńców: miesiąc miodowy, wspólne zamieszkanie, poznawanie teściów i wszystko to, co składa się na małżeńską codzienność. Czy takie związki mogą przetrwać, czy też szybko się rozpadną?

WYDZIARANI
Epic Ink
Od poniedziałku do piątku o 23:00 od 22 listopada w Lifetime

W Springfield w stanie Oregon znajduje się jeden z najpopularniejszych salonów tatuażu – AREA 51. Jego właścicielem jest Chris 51, ogromny fanboy i ceniony przez wielu celebrytów artysta. Specjalizuje się w niezwykle realistycznych, trójwymiarowych tatuażach z dziedziny popkultury, przez co AREA 51 stała się celem wypraw fanów i fanek z całego świata, którzy marzą o popkulturowym dziele sztuki na skórze.

ZAROBIĆ NA REMONCIE
Flip This House
Od poniedziałku do piątku o 18:00 od 5 listopada w Lifetime

Śledzimy poczynania małych agencji nieruchomości, które wyszukują na rynku najlepsze okazje, po czym inwestują w zakupione domy mnóstwo własnych pieniędzy. To ogromne ryzyko i gra o wielką stawkę, która może przynieść duży zysk. Czy im się powiedzie? Każdy odcinek kończy się ujawnieniem, ile bohaterowie zapłacili za nieruchomość, ile własnych pieniędzy zainwestowali w remont i czy ostatecznie wyszli na plus.

PRZEŻYŁAM WŁASNĄ ŚMIERĆ
I Survived… Beyond and Back
Od 28 listopada w czwartki o 22:00 w Lifetime

Serial dokumentalny przedstawia losy ludzi, którzy umarli (stwierdzono u nich zgon), a potem wrócili do żywych. Ich szczere i osobiste wyznania sprawiają, że widz czuje, jakby razem z nimi uczestniczył w tych wydarzeniach.  Program przeplata przekazane z pierwszej ręki historie osób, które doświadczyły owych dramatycznych przeżyć, z próbami naukowego zgłębienia tajemnic paranormalnych aktywności ludzkiego mózgu. Oprócz wciągających i niesamowitych relacji ludzi, którzy doświadczyli przejścia i powrotu z zaświatów, w programie usłyszymy także opowieści członków personelu medycznego oraz najbliższych, którzy uczetniczyli w tych wydarzeniach i potwierdzają nie mieszczące się w głowie słowa ocalałych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *