Listopad na kanale TNT

W rozszerzeniu przedstawiamy propozycje programowe kanału TNT na nadchodzący miesiąc listopad.

 

 

4 BLOCKS (sezon 2)
Od poniedziałku 19 listopada o godz. 22.00

19.11. – 4 Blocks – sezon 2, odc. nr 1: Fire
19.11. – 4 Blocks – sezon 2, odc. nr 2: Of Sheep and Lion
26.11. – 4 Blocks – sezon 2, odc. nr 3: Blood
26.11. – 4 Blocks – sezon 2, odc. nr 4: Free

„4 Blocks” to serial wyprodukowany przez TNT Serie Deutschland. Jest to historia arabskiego klanu zamieszkującego berlińską dzielnicę Neukölln. Główny bohater – Ali „Toni” Hamady – chce opuścić Berlin i odciąć się od kryminalnej przeszłości, by chronić swoją żonę i córkę, jednak w trakcie policyjnego nalotu aresztowany zostaje jego szwagier Latif. Od teraz to Toni musi przejąć stery i pokierować działalnością rodziny. Mężczyzna nie może pozwolić, aby władza przeszła w ręce jego nieobliczalnego brata Abbasa, który widzi się w roli nowego lidera klanu. Za reżyserię drugiego, siedmioodcinkowego sezonu odpowiadają Oliver Hirschbiegel oraz Özgür Yıldırım. Do obsady dołączą także nowe twarze: raper GZUZ, raperka Eunique oraz aktorzy David Schütter i Uwe Preuss.

PIĄTKI STRACHU
Każdy piątek o godz. 21:00

02.11. – Oszukać przeznaczenie
09.11. – Blade: Wieczny łowca
16.11. – Constantine
23.11. – Halloween – 20 lat później
30.11. – Stygmaty

W listopadzie w ramach „Piątków strachu” TNT szykuje potężną dawkę grozy dla wszystkich widzów, którzy lubią się bać. “Oszukać przeznaczenie” to horror o grupie licealistów udających się na wycieczkę szkolną do Paryża. Tuż przed odlotem Alex ma makabryczną wizję katastrofy samolotu, w której giną wszyscy na pokładzie. Po ataku paniki i bójce chłopak wraz z kilkoma uczniami zostaje usunięty z samolotu. Niedługo po starcie maszyna ulega katastrofie, jednak dla Alexa i jego znajomych nie oznacza to ucieczki przed przeznaczeniem, bowiem prędzej czy później będą musieli stanąć twarzą w twarz ze śmiercią.

Tydzień później widzowie zobaczą amerykański film „Blade: Wieczny Łowca”. Tytułowy bohater jest niezwykłą istotą, łączącą w sobie cechy wampira i człowieka. Chroni ludzi przed krwiopijcami, a sił do walki dodaje mu pragnienie pomszczenia śmierci matki. Wampiry jednak szykują ogólnoświatową inwazję, a z ludzi chcą uczynić swoich niewolników.

Kolejny horror – „Constantine” – przyciąga widzów gwiazdorską obsadą (w filmie wystąpili m.in. Keanu Reeves, Rachel Weisz, Shia LaBeouf czy Tilda Swinton). Główny bohater, by zmazać z siebie piętno samobójcy i odkupić winy, oczyszcza Ziemię z demonów. Pewnego dnia młoda policjantka prosi go o pomoc w rozwikłaniu zagadki śmierci jej siostry. Podczas śledztwa John orientuje się, że za śmiercią kobiety stoją złe moce zagrażające całej ludzkości.

“Halloween – 20 lat później” to slasher będący kontynuacją kultowego horroru Johna Carpentera “Halloween”. Michael Myers powraca i jest jeszcze bardziej niebezpieczny. Przez ostatnie 20 lat jego siostra Laurie ułożyła sobie życie, choć demony przeszłości nigdy nie dały jej spokoju. Obawy potwierdzają się i kobieta będzie musiała stanąć oko w oko z Michaelem. Kto wyjdzie zwycięsko z tej rozgrywki, a kto zginie?

Listopadowy cykl horrorów zamknie emisja “Stygmatów”. Podczas kąpieli Frankie, młoda fryzjerka i zagorzała ateistka, odkrywa na swym ciele rany odpowiadające stygmatom Chrystusa. Gdy niewytłumaczalne zjawisko przybiera na sile, kobieta rozpaczliwie szuka pomocy. Posądzając kobietę o oszustwo ksiądz Kiernan postanawia się z nią spotkać i zdemaskować. Jednak to, co widzi, uświadamia mu, z jak wielkim niebezpieczeństwem przyjdzie im się zmierzyć.

STARCIE LEGEND KINA
Emisja w listopadzie i grudniu

Część I cyklu:
Stallone vs Schwarzenegger
10.11. godz. 21.00 – Rambo: pierwsza krew
10.11. godz. 22.55 – Terminator 2: Dzień sądu
Van Damme vs Dudikoff
17.11. godz. 21.00 – Uniwersalny żołnierz
17.11. godz. 23.05 – Amerykański ninja
Nicolas Cage vs Ethan Hawke
24.11. godz. 21.00 – Twierdza
24.11. godz. 23.45 – Atak na posterunek

W listopadzie i grudniu widzowie TNT będą świadkami sobotnich starć legend kina. Nowy cykl otworzy pojedynek największych filmowych twardzieli: Sylvestra Stallone’a i Arnolda Schwarzeneggera. „Rambo: pierwsza krew” to historia Johna Rambo, byłego żołnierza sił specjalnych i weterana wojny w Wietnamie. Mężczyzna próbuje odnaleźć przyjaciół z oddziału, jednak podczas wędrówki naraża się szeryfowi i zostaje aresztowany. Poniżany, prześladowany Rambo ucieka z więzienia i wypowiada wojnę swoim oprawcom. „Terminator 2: Dzień sądu” to film science-fiction pełen niezwykłych efektów specjalnych. T-800 – robot w ludzkim ciele – ochrania Sarę Connor i jej synka, Johna, który w przyszłości ma stanąć na czele ruchu oporu w wojnie przeciw maszynom. Na życie rodziny czyha jednak wyjątkowo niebezpieczna maszyna – T-1000.

Tydzień później widzowie obejrzą „Uniwersalnego żołnierza” z niezapomnianą rolą Jean-Claude’a Van Damme’a. Film opowiada o poległych w Wietnamie wojskowych, którzy zostają przywróceni do życia i stają się cyborgami. Ich misją jest walka z terroryzmem, jednak jeden z nich zaczyna przypominać sobie przeszłość... Następnie TNT wyświetli film „Amerykański ninja”, w którym główną rolę zagrał Michael Dudikoff. Główny bohater służy w amerykańskiej armii na Filipinach. Gdy eskortowany przez niego konwój zostaje napadnięty, doskonale znający sztuki walki żołnierz odpiera atak. Taki obrót sytuacji nie podoba się jego przełożonemu – zleceniodawcy napadu, który postanawia się zemścić.

Ostatnie listopadowe starcie gwiazd to pojedynek Nicolasa Cage’a i Ethana Hawke’a. W filmie „Twierdza” generał Hummel i jego podwładni opanowują nieczynne więzienie na wyspie Alcatraz żądając, by Stany Zjednoczone wypłaciły niezwykle wysokie odszkodowania rodzinom poległych w walce żołnierzy. Jeśli amerykański rząd nie spełni ich postulatu, skierują na San Francisco rakiety uzbrojone w śmiercionośny gaz. Do walki z Hummelem zostanie wysłany oddział komandosów oraz ekspert od broni chemicznej. “Atak na posterunek” to amerykański film akcji będący remakiem filmu Johna Carpentera “Atak na posterunek 13”. Skorumpowani policjanci oblegają tytułową placówkę, w której przebywa bardzo niewygodny świadek, kilkoro innych więźniów i pilnujący ich strażnicy. Mężczyźni muszą połączyć siły, by odeprzeć atak nieprzyjaciela. Czy mundurowym i przestępcom uda się współpracować i wspólnie przeciwstawić zagrożeniu?

TYGODNIOWE PRZEZNACZENIE
Emisja w dniach 29 października – 4 listopada

Część II cyklu: 01-04 listopada
01.11. godz. 21.00 – Oszukać przeznaczenie 4
01.11. godz. 22.45 – Oszukać przeznaczenie
02.11. godz. 21.00 – Oszukać przeznaczenie
02.11. godz. 23.00 – Oszukać przeznaczenie 2
03.11. godz. 21.00 – Oszukać przeznaczenie 2
03.11. godz. 22.45 – Oszukać przeznaczenie 3
04.11. godz. 21.00 – Oszukać przeznaczenie 3
04.11. godz. 22.55 – Oszukać przeznaczenie 4

Na przełomie października i listopada na widzów TNT czeka prawdziwa gratka – cały tydzień z kultową serią filmową „Oszukać przeznaczenie”. “Oszukać przeznaczenie” to horror o grupie licealistów udających się na wycieczkę szkolną do Paryża. Tuż przed odlotem Alex ma makabryczną wizję katastrofy samolotu, w której giną wszyscy na pokładzie. Po ataku paniki i bójce chłopak wraz z kilkoma uczniami zostaje usunięty z samolotu. Niedługo po starcie maszyna ulega katastrofie, jednak dla Alexa i jego znajomych nie oznacza to ucieczki przed przeznaczeniem, bowiem prędzej czy później będą musieli stanąć twarzą w twarz ze śmiercią.

„Oszukać przeznaczenie 2” to druga odsłona popularnej serii filmów grozy. Dziewiętnastoletnia Kimberly wraz z grupą znajomych wybiera się na wycieczkę na Florydę. Przed wjazdem na autostradę dziewczyna ma przerażającą wizję, w której ona i jej przyjaciele giną w potężnym karambolu. Roztrzęsiona blokuje wjazd na autostradę, dzięki czemu ratuje przed utratą życia pozostałych kierowców. Jednak śmierć nie tak łatwo oszukać, bowiem ma ona plan, który skrupulatnie realizuje. Kto zginie, a kto przeżyje?

Trzecia odsłona serii „Oszukać przeznaczenie” opowiada historię Wendy, która ze swoim chłopakiem i przyjaciółmi spędza czas w wesołym miasteczku. Przed zabawą na rollercoasterze dziewczyna ma przebłyski, w których widzi katastrofę największej atrakcji parku rozrywki. Dziewczyna i jej znajomi opuszczają kolejkę, co ratuje im życie. Licealiści nie wiedzą jeszcze, że prawdziwa gra o przetrwanie dopiero się zaczęła.

“Oszukać przeznaczenie 4” to historia Nicka, który razem z przyjaciółmi wybrał się na tor wyścigów samochodowych. Mężczyzna doświadcza wizji, w której widzi wypadek na torze i śmierć setek ludzi na widowni. Chwilę po opuszczeniu wyścigów jego przeczucie staje się rzeczywistością. Od teraz Nick i jego znajomi rozpoczynają nierówną walkę z przeznaczeniem.

WIELKIE KINO
Każda środa o godz. 21.00

07.11. – RoboCop
14.11. – Rybka zwana Wandą
21.11. – Wall Street
28.11. – Rain Man

W każdą środę widzowie TNT będą mogli obejrzeć niezapomniane produkcje, które na stałe wpisały się do kanonu światowej kinematografii. W pierwszym tygodniu listopada wyświetlony zostanie film „RoboCop”. Alex Murphy jest policjantem w Detroit. W trakcie pełnienia służby mężczyzna pada ofiarą brutalnego morderstwa. Dzięki innowacyjnemu programowi zostaje jednak przywrócony do życia jako RoboCop – pół człowiek, pół maszyna, której celem jest wymierzenie sprawiedliwości i zemsta na oprawcach.

Tydzień później TNT wyświetli doskonałą komedię „Rybka zwaną Wandą”, która w zabawny sposób ukazuje różnice między Amerykanami a Anglikami. Wanda i Otto to narzeczeństwo z USA. Przyjeżdżają do Wielkiej Brytanii, by razem z brytyjskimi wspólnikami skraść drogocenne brylanty. Po udanej akcji podstępna para chce zagarnąć cały łup dla siebie i wyjechać do Ameryki Południowej. Nie wie tylko, gdzie swoją cześć diamentów ukryli ich wspólnicy. Czy Wanda i Otto zrealizują swój plan?

„Wall Street” to amerykański dramat w reżyserii Olivera Stone’a. Opowiada historię maklera giełdowego Buda Foxa, który pragnie szybko się wzbogacić. Wierzy, że pomoże mu w tym praca u wpływowego Gordona Gekko. Czy młody bankier na dorobku złamie swoje zasady moralne, by wspiąć się na szczyt finansowej drabiny? Ile będzie musiał poświęcić i jaką cenę za to zapłaci?

Ostatnim filmem wyświetlonym w ramach listopadowego „Wielkiego kina” będzie „Rain Man”. Charlie to młody mężczyzna, który popada w coraz poważniejsze kłopoty finansowe. Pewnego dnia dostaje informację o śmierci ojca. Z testamentu dowiaduje się, że cały majątek przypadnie szpitalowi psychiatrycznemu, w którym przebywa 20 lat starszy, autystyczny brat Charliego. Chcąc ugrać coś dla siebie, główny bohater postanawia porwać krewniaka i wyrusza z nim w podróż, która na zawsze odmieni życie obu mężczyzn.

OSTATNI OKRĘT (finał 5 sezonu)
W poniedziałek 5 i 12 listopada o godz. 22.00

05.11. – Ostatni okręt – sezon 5, odc. nr 9: Courage
12.11. – Ostatni okręt – sezon 5, odc. nr 10: Commitment

„Ostatni okręt” to amerykański serial akcji będący adaptacją powieści Williama Brinkleya o tym samym tytule. Przedstawia losy załogi niszczyciela marynarki wojennej w postapokaliptycznym świecie.

W produkcji wystąpili m.in.: znany z serialu „Chirurdzy” Eric Dane, Bridget Regan, którą widzowie mogli podziwiać na szklanym ekranie w „Agentce Carter”, a także Adam Baldwin, Charles Parnell, Travis Van Winkle i Marissa Neitling.

W najnowszym, piątym sezonie serialu świat powoli odzyskuje równowagę po epidemii zabójczego wirusa, która zdziesiątkowała populację. Główny bohater, Tom Chandler, przeszedł na emeryturę, zaś członkowie jego zespołu, spośród których wielu awansowało, rozproszyli się w strukturach Marynarki Wojennej USA. Sasha Cooper, porucznik Danny Green, Wolf Taylor oraz sierżant Azima Kandie biorą udział w tajnej misji u wybrzeży Panamy, podczas której zostają posądzeni o atak na prezydenta tego kraju. USA stają w obliczu poważnego konfliktu, a światu grozi kolejna wojna. Załoga niszczyciela po raz kolejny musi stoczyć trudną walkę, by uchronić Stany Zjednoczone przed inwazją ze strony nieprzyjaciela.

Zobacz także

Nie ma jeszcze komentarzy.

Dodaj komentarz