„Love Island Polska” – Karolina Gilon zaprasza na wyspę miłości! (wideo)

„Love Island” to niekwestionowany hit wśród programów typu reality-show na świecie. W Wielkiej Brytanii, gdzie powstał, w tym roku emitowana jest już siódma edycja programu. Polską edycję najpopularniejszego randkowego formatu poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna, Karolina Gilon, która wprowadzi uczestników w świat flirtowania i miłosnych przygód w malowniczej i słonecznej Hiszpanii.

 

 

 

„Single i singielki zamieszkają w pięknej willi na wyspie. Już pierwszego dnia będą dobierać się w pary, będą randkować. Ten program jest też o tym jak ważne są relacje, jak ważne jest pierwsze wrażenie, no i czym kierują się ludzie poznając drugą osobę. To widz będzie decydował o losie uczestników. Mieszkańcy będą podbijali nie tylko swoje serca, ale muszą też podbić serca widzów. Lećcie z nami na wyspę miłości i poznajcie prawdziwych mistrzów flirtowania.”

Uczestnikami programu są single w wieku od 18 do 35 lat, którzy zostali wyłonieni na drodze castingów. Nie mają telefonów, dostępu do internetu, a kamery rozmieszczone w willi śledzą każdy ich ruch! Aby przetrwać, mieszkańcy muszą łączyć się w pary, bez względu na to czy chodzi o miłość, przyjaźń, czy zwycięstwo w „Love Island Polska”. Kto okaże się mistrzem flirtowania?

 

 

O tym przekonamy się już jesienią na antenie Telewizji Polsat!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *