Wrzesień na kanale TLC

We wrześniu kanał TLC Polska poleca „Oddział intensywnej nadwagi”, „Operacje plastyczne do poprawki”, „Salon sukien ślubnych Goka. Wielka Brytania” oraz program „Skórze na ratunek”.

 

 

ODDZIAŁ INTENSYWNEJ NADWAGI
(BIG WARD 2)

Od poniedziałku, 2 września, godzina 20.30

Pionowa opaskowa plastyka żołądka to operacja, która dla chorych z otyłości ludzi jest często ostatnią deską ratunku. Niestety niektórzy z nich nie mogą poddać się temu zabiegowi ze względu na zbyt wysoką wagę. W tej pełnej emocji serii programów towarzyszymy szóstce pacjentów, którzy postanowili przejąć kontrolę nad swoim ciałem.

Te kobiety i mężczyźni muszą zmienić swoje dotychczasowe nawyki i przyzwyczajenia żywieniowe. Utrata wagi dzięki zdrowemu odżywianiu i sportowi to jedyny sposób by poddać się operacji. Czy wykażą się siłą i determinacją w osiągnięciu wyznaczonej wagi? Kto z nich trafi na listę oczekujących na zabieg?

OPERACJE PLASTYCZNE DO POPRAWKI
(BOTCHED 5)

Od czwartku, 5 września, godzina 22.30

W dzisiejszych czasach wielu z nas ma obsesję na punkcie celebrytów. Chcemy nie tylko wiedzieć o nich jak najwięcej, ale także ubierać się i wyglądać tak jak oni. A w tym może pomóc nam tylko operacja plastyczna. Pokusa szybkiej metamorfozy jest ogromna i na dodatek łatwa w realizacji. Niestety ryzyko takich często nie do końca przemyślanych zabiegów jest ogromne.

W tej serii programów chirurdzy Terry Dubrow i Paul Nassif spróbują pomóc osobom, którym nieudolnie przeprowadzone operacje zniszczyły ciała i psychikę. Poznamy kobietę, która już usunęła sobie żebra, ponieważ chce wyglądać jak bohaterka kreskówki. W klinice pojawi się też pani z dziurą w nosie oraz zrozpaczona kobieta z ogromnymi workami pod oczami.

SALON SUKIEN ŚLUBNYCH GOKA: WIELKA BRYTANIA
(SAY YES TO THE DRESS LANCASHIRE)

Od wtorku, 10 września, godzina 21.30

Gok Wan to jeden z najsłynniejszych stylistów na świecie. To ekspert, który potrafi ubrać każdą kobietę, więc nic dziwnego, że panie chcą skorzystać z jego pomocy podczas wyborów ślubnej kreacji. W obsypanym nagrodami butiku Ava Rose Hamilton, w samym sercu angielskiego hrabstwa Lancashire, Gok Wan z ekipą doświadczonych konsultantów udziela przedślubnych porad modowych zestresowanym przyszłym pannom młodym. Jeśli wymarzona suknia ślubna nie istnieje, to Gok Wan na pewno ją stworzy!

Każde spotkanie to porcja nowych wyzwań dla stylisty, ale nic go nie powstrzyma, aby je pokonać. Gok poradzi sobie z panną młodą, która nie widzi się w białej kreacji. Zapanuje nad towarzyszącymi osobami, które zwykle wiedzą wszystko lepiej i próbują przeforsować swój wybór. Niezależnie od sytuacji ten słynny stylista sprawi, że każda z pań poczuje się jak prawdziwa księżniczka!

SKÓRZE NA RATUNEK
(THE BAD SKIN CLINIC)

Od środy, 18 września, godzina 22.30

Problemy ze skórą mogą przytrafić się każdemu, ale niektórzy muszą skorzystać z pomocy lekarzy. W tej serii programów dermatolog i chirurg Emma Craythorne wraz z zespołem specjalistów spotyka się z ludźmi, którzy cierpią na dziwne i niecodzienne, czasami przewlekłe i uciążliwe schorzenia skórne.

Nakręcona w klinice przy Harley Street w Londynie seria programów towarzyszy dr Craythorne i jej lekarzom, którzy leczą najprzeróżniejsze choroby i dolegliwości skórne. Usuwają guzy, narośle, cysty i tłuszczaki oraz przeprowadzają nowatorskie i skomplikowane zabiegi. A co najważniejsze dają swoim pacjentom nowe życie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *