Lutowe „Wysokie Obcasy Extra” z Ritą Hayworth na okładce i z filmem „Zwyczajna dziewczyna” na DVD

Bohaterką okładki najnowszego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest ikona Hollywood, amerykańska aktorka Rita Hayworth. W numerze czytelnicy znajdą historię życia artystki, która była ofiarą własnego wizerunku – bogini seksu i femme fatale.

W wydaniu pojawią się również:
– w cyklu „One rządzą światem”- sylwetka Cher Wang, współzałożycielki i szefowej firmy HTC – artykuł o tym, że pieniądze od bogatego ojca można zmarnować albo zbudować z ich pomocą znaną na całym świecie firmę z branży nowych technologii;
– „Posłuszni do bólu” – Bezrefleksyjne posłuszeństwo jest zarazą naszych czasów. I to jest bardzo niebezpieczne, bo w historii więcej zła wyrządzili ludzie ślepo posłuszni niż nieposłuszni – rozmowa z psychologiem prof. Dariuszem Dolińskim;
– „Nie krzepi” – karmione cukrem myszy już po miesiącu przestają sobie radzić z pokonaniem labiryntów, w których wcześniej biegały bez kłopotu. Dlaczego ludzie uzależniają się od cukru?
Lutowy numer „Wysokich Obcasów Extra” będzie można kupić z filmem „Zwyczajna dziewczyna” na DVD. To zabawna, a zarazem wzruszająca historia o realizacji marzeń i kobiecej sile. Cena wydania z filmem to 29,99 zł, miesięcznik bez dodatku będzie kosztował 7,99 zł.
Numer będzie dostępny w sprzedaży od czwartku, 18 stycznia do 14 lutego br.
Nowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” będzie promowane w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook) i w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, tygodnik „Polityka”). Działania reklamowe przygotował Dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *