Powtórka 3. sezonu "Fear the Walking Dead" na AMC

Już niebawem będzie można przypomnieć sobie wydarzenia z 3. sezonu „Fear the Walking Dead” – serial powróci na antenę AMC 8 lutego. W każdy czwartek o godz. 22:00 zapraszamy na emisję dwóch odcinków. To dobra okazja, by nadrobić zaległości, ponieważ 4. sezon serii pojawi się na antenie AMC już 23 kwietnia (poniedziałek) o 22:00.
 
Jak wyglądał świat, który dopiero stawał się przerażającą apokalipsą znaną z „The Walking Dead”? „Fear the Walking Dead”, będący partnerską produkcją serii, odpowiada na to pytanie podążając za nowymi bohaterami stojącymi u progu końca świata.
Wraz z początkiem 3. sezonu „Fear the Walking Dead” rodziny spotykają się ponownie na niebezpiecznym terenie stanowiącym niegdyś granicę USA z Meksykiem. Administracyjne podziały przestały mieć znaczenie wraz z końcem dobrze znanego świata. Bohaterowie muszą teraz stawić czoła nie tylko konieczności odbudowy nowego społeczeństwa, ale także rodziny. Madison (Kim Dickens) ponownie połączy się z Travisem (Cliff Curtis), natomiast Alicia (Alycia Debnam-Carey) nie będzie mogła dojść do siebie po zamordowaniu Andresa. Oddalony zaledwie kilka kilometrów od swojej matki, Nick (Frank Dillane) po raz pierwszy bierze udział w akcji jako lider. Niestety, razem z Lucianą (Danay Garcia) zostają zaatakowani przez amerykańską grupę militarną. Parze udaje się uciec, jednak Luciana zostaje postrzelona, a Nick traci swoje poczucie nieśmiertelności.
23 kwietnia o godz. 22:00 odbędzie się polska premiera najnowszego, 4. sezonu, „Fear the Walking Dead”. Na 4. sezon składać się będzie 16 odcinków, premiera drugiej połowy sezonu będzie mieć miejsce w dalszej części 2018 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *