MediaZapowiedzi TV

Luty na kanałach Cinemax

Zombillenium (Zombillenium)– młody kontroler zostaje przemieniony w wampira, co zmusza go do zatrudnienia się w parku rozrywki zarządzanym przez umarlaków. Nominacja do Europejskiej Nagrody Filmowej (premiera 1 lutego, Cinemax)


 • Dysfunkcyjny kot
   (A Dysfunctional Cat)– uwiedziona możliwością życia na Starym Kontynencie Iranka postanawia wyjść za mąż za mieszkającego w Niemczech chirurga (premiera 2 lutego, Cinemax2)
 • Mewa (The Seagull)– komedia na podstawie ponadczasowej sztuki Antoniego Czechowa opowiadająca o ludziach desperacko starających się odmienić swój los (premiera 3 lutego, Cinemax)
 • Miara człowieka (Measure Of A Man) – podczas wakacji pewien amerykański nastolatek zostaje wystawiony na próbę. Tragikomedia o dorastaniu i odkrywaniu prawdziwej miary człowieka (premiera 4 lutego, Cinemax)
 • Mary i kwiat czarownicy (Mary And The Witch’s Flower) – japoński film animowany o małej dziewczynce niespodziewanie przeżywającej przygodę, która zmienia jej życie. Ekranizacja powieści Mary Stewart (premiera 4 lutego, Cinemax2)
 • Rozróba w Rock Steady (Rock Steady Row)– młody chłopak rozpoczyna naukę na uniwersytecie, gdzie dwa bractwa prowadzą ze sobą nieustanną rywalizację. Główna Nagroda Jury oraz Nagroda Publiczności na Festiwalu Filmowym Slamdance (premiera 8 lutego, Cinemax)
 • Przerzucić Hendrixa (Smuggling Hendrix) – cypryjski muzyk zrobi wszystko, aby odzyskać psa, który przekroczył cypryjsko-turecką granicę. Tragikomedia pokazująca, jak ludzie budują wokół siebie prawdziwe i wyobrażone mury (premiera 9 lutego, Cinemax2)
 • Kong: Wyspa czaszki (Kong: Skull Island) – grupa odkrywców trafia na wyspę zamieszkałą przez mitycznego Konga i musi walczyć o przetrwanie. Nominacja do Oscara w kategorii „najlepsze efekty specjalne” (premiera 10 lutego, Cinemax)
 • Anestezja (Anesthesia) – popularny profesor filozofii z Uniwersytetu Columbia zostaje brutalnie zaatakowany na ulicy. Akcja filmu śledzi wydarzenia, które doprowadziły do tej bezsensownej tragedii (emisja 10 lutego, Cinemax2)
 • Wielkie wydarzenie (A Happening Of Monumental Proportions)– komedia o jednym dniu z życia uczniów, rodziców i nauczycieli, który na zawsze zmienia ich podejście do rzeczywistości. Jennifer Garner w jednej z głównych ról (premiera 11 lutego, Cinemax)
 • Zagros (Zagros) – młody kurdyjski pasterz rusza do Belgii w poszukiwaniu żony, która została oskarżona o zdradę i uciekła z rodzinnej wioski. Nagroda dla najlepszego filmu na MFF w Duhoku (premiera 16 lutego, Cinemax2)
 • Ella i John (The Leisure Seeker)– Helen Mirren oraz Donald Sutherland jako kochankowie, którzy próbują odnaleźć utraconą radość życia (premiera 17 lutego, Cinemax)
 • Królowa strachu (The Queen Of Fear)– przygotowująca się do premiery nowej sztuki argentyńska aktorka decyduje się rzucić wszystko i lecieć do Danii, aby opiekować się umierającym przyjacielem. Nagroda Festiwalowa na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego w Sundance dla odtwórczyni głównej roli (premiera 17 lutego, Cinemax2)
 • Zwykłe chwile (All These Small Moments)– zagubiony nastolatek zakochuje się w pięknej i tajemniczej kobiecie, którą często widuje w autobusie. W jej roli znana z serialu HBO Dziewczyny Jemima Kirke (premiera 22 lutego, Cinemax2)
 • Gospodynie nie istnieją (Huisvrouwen Bestaan Niet (Aka. No Such Thing As Housewives))– dwie siostry starają się pomóc beztroskiej matce znaleźć pieniądze, które pozwolą utrzymać rodzinny dom. Produkcja wyróżniona holenderską nagrodą Golden Film (premiera 23 lutego, Cinemax2)
 • Cokolwiek (Anything (2017))– niezależne amerykańskie kino przedstawiające perypetie mężczyzny w średnim wieku, który po śmierci żony przeprowadza się z Missisipi do Hollywood, gdzie poznaje przepiękną transpłciową kobietę (premiera 24 lutego, Cinemax2)
 • Nieposłuszne (Disobedience)– Rachel Weisz oraz Rachel McAdams jako przyjaciółki z ortodoksyjnej wspólnoty, które w młodości połączyła namiętność (premiera 24 lutego, Cinemax)
 • Grisse odc. 01 (Grisse Ep. 01) – serial produkcji HBO Asia osadzony w epoce kolonialnej opowiadający o grupie buntowników, którzy postanowili przeciwstawić się tyranowi (premiera pierwszego odcinka 28 lutego, kolejne w czwartki, Cinemax2)

Seriale:

 • Grisse odc. 01 (Grisse Ep. 01) – serial produkcji HBO Asia osadzony w epoce kolonialnej opowiadający o grupie buntowników, którzy postanowili przeciwstawić się tyranowi (premiera pierwszego odcinka 28 lutego, kolejne w czwartki, Cinemax2)
 • Długa noc (The Night of) – miniserial kryminalny produkcji HBO z Johnem Turturro w roli nowojorskiego adwokata broniącego oskarżonego o morderstwo chłopaka (kontynuacja, Cinemax)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *