Luty na kanale Extreme Channel

W tym miesiącu Extreme Channel poleca gale WWE – Smackdown, RAW i NXT, a w środę 2 lutego zapraszamy także na wyjątkową galę – Royal Rumble. Dodatkowo Extreme Channel, zaprasza widzów do oglądania Strelki, czyli rosyjskiego klubu sportów walki. W lutym Extreme Channel zaprasza także na odcinki Drift: Allstars.

 

WWE Special Event – Royal Rumble!

Powraca jedno z największych wydarzeń w kalendarzu WWE: Royal Rumble. Bestia i Wszechmocny zmierzą się w walce o mistrzostwo WWE.

Nowo koronowany mistrz WWE Brock Lesnar postawi swój tytuł na szali w walce przeciwko Bobby’emu Lashleyowi, a droga do WrestleManii rozpocznie się podczas Royal Rumble, które odbędzie się na stadionie The Dome w America’s Center w St. Louis!

Zapraszamy na Royal Rumble w środę 2 lutego o godz. 20:00, wyłącznie na Extreme Channel

Strelka

Nadchodzi kontynuacja niesamowitych akcji z rosyjskiego klubu walk ulicznych Strelka, gdzie zwykli faceci mierzą się z najtwardszymi zawodnikami MMA na zaimprowizowanych arenach w całej Rosji.

Walki są surowe i brutalne, nie dla osób o słabych nerwach!

Strelka jest nadawana w każdy piątek i sobotę o 22:00

Drift: Allstars

Jeśli masz ochotę odpocząć od walk, proponujemy Drift: Allstars – wyjątkowe wydarzenie dotyczące sportów motorowych, które skupia się na umiejętnościach kierowców w zakresie driftu ich samochodów na torach podczas wyścigu.

Po styczniowych mistrzostwach Drift Style, przedstawiamy Wam Allstars, czyli pokazy najlepszych z najlepszych! W centrum uwagi są niezwykłe prędkości i niesamowite umiejętności rajdowców – to wysokooktanowa, szalona jazda.

Nowe odcinki w każdy poniedziałek o 18:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *