Platforma Canal+/ Canal+ PolskaPolecaneSport w TV

Race of Champions w Canal+ do 2025 roku (wideo)

CANAL+ pozyskał prawa telewizyjne do transmisji Race of Champions. Międzynarodowe wydarzenie, nazywane również “Wyścigiem Mistrzów” będzie można oglądać w kanałach sportowych nadawcy oraz w serwisie CANAL+ online do 2025 roku.

 

Co roku w Race of Champions biorą udział najlepsi kierowcy na świecie bez podziału na kategorię sportów motorowych, którzy ścigają się, aby wyłonić najlepszy motorsportowy kraj i najlepszego kierowcę globu. Wyścig na torze równoległym oferuje zapierający dech w piersiach spektakl, który co roku jest chętnie oglądany przez wszystkich kibiców motorsportu na całym świecie.

Tegoroczna edycja odbędzie się w Szwecji, od 5 do 6 lutego 2022 roku. “Wyścig Mistrzów” zostanie rozegrany na lodowej nawierzchni, a do dyspozycji kierowców będą posiadające ogromną moc elektryczne samochody rajdowe. W tym roku swój udział potwierdzili między innymi: Sébastien Loeb (reprezentacja Francji), Sebastian Vettel i Mick Schumacher (reprezentacja Niemiec), Valterri Bottas i Mika Hakkinen (reprezentacja Szwecji), Jimmie Johnson i Travis Pastrana (reprezentacja USA) Mattias Ekstrom i Johan Kristofferson (reprezentacja Szwecji), a także Petter Solberg i wielu innych wybitnych kierowców z różnych motorsportowych kategorii.

 

 

Transmisje “Wyścigu Mistrzów” będzie można wygodnie obejrzeć za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com). Jest to propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.

CANAL+ online dostępny jest w miesięcznym modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *