MediaZapowiedzi TV

Luty na kanale SundanceTV

W nadchodzącym miesiącu SundanceTV zaprasza do oglądania seriali: „Acceptable Risk”, „Kod” (sezon 2.), „Deep Water” (sezon 1.), „Mad Men”(sezon 7.) oraz „Striking out”.

W lutym SundanceTV zaprasza również na kontynuację cyklu filmowego  „10 tygodni z Sundance” emitowanego z okazji odbywającego się właśnie Festiwalu Filmowego Sundance w Park City w Utah. Do 22 marca na antenie SundanceTV będą pokazywane doskonałe, zróżnicowane gatunkowo, ambitne i niebanalne obrazy, które zachwyciły widzów podczas Sundance Film Festival. W tym miesiącuzapraszamy do obejrzenia następujących produkcji:  „The Imperialists are Still Alive”, „Our Song”, „Jaqueline Argentine” oraz „Jak się tańczy w Ohio”.

ACCEPTABLE RISK

We wtorki o 22:00
Ostatni odcinek 19 lutego

Występują: Elaine Cassidy, Morten Suurballe, Angeline Ball

Akcja sześcioodcinkowego serialu toczy sięw Montrealu, gdzie zostają znalezione zwłoki Lee Manninga,szefa marketingu w firmie farmaceutycznej. Tuż przed śmierciąmężczyzna rozmawiał ze swoją żoną Sarah przez telefon. Życiekobiety legnie w gruzach, tym bardziej że jej pierwszy mążzmarł trzy lata wcześniej.

Przeglądając listę kontaktów Lee,Sarah zaczyna zdawać sobie sprawę, jak mało wiedziała o życiuswojego męża. Podejmując dochodzenie, które rodzi więcejpytań niż odpowiedzi, Sarah nagle znajduje się w centrumpodejrzeń, a jej życie jest pod obserwacją.

KOD – SEZON 2.

W czwartki o 22:00
Finałowy odcinek sezonu 7 lutego

Występują: Dan Spielman, Ahley Zukerman, Adele Perovic

Dwaj bracia z Canberry zostają uwikłani w intrygę, w którąwplątana jest żyjąca na odludziu rdzenna społeczność Australiioraz czołowi przedstawiciele rządu.

DEEP WATER – SEZON 1.

Od 14 lutego w każdy czwartek o 22:00

Występują: Noah Taylor, Yael Stone, Jeremy Lindsay Taylor

Kiedy młody gej zostaje brutalnie zamordowanyw pobliżu Bondi Beach, detektywi Tori Lustigman i NickManning zostają przydzieleni do zbadania sprawy. Poodnalezieniu kolejnych ciał, Tori łączy śmierć z serią zabójstwgejów w latach 80. i 90. XX wieku.

MAD MEN – SEZON 7.

W każdą niedzielę o 21:00

Występują: Jon Hamm, Elisabeth Moss

Akcja serialu skupia się wokół postaci Dona Drapera, jednegoz najlepszych specjalistów od reklamy w branżyi notorycznego kobieciarza oraz jego współpracownikówz agencji reklamowej Sterling Cooper Draper Pryce. Donoczarowuje zarówno klientów w sali konferencyjnej, jaki kochanki w sypialni, ale też z trudem próbuje nadążyć zaszybko zmieniającymi się czasami czując na plecach oddechmłodszych konkurentów, którzy już depczą mu po piętach.

Serial pokazuje również podział społecznych ról kobieti mężczyzn odkrywając prawdziwą ludzką naturę kryjącą się podpostacią tradycyjnych wartości rodzinnych lat60. XX wieku.

STRIKING OUT

Od 26 lutego w każdy wtorek o 22:00

Występują: Amy Huberman, Rory Keenan, Emmet Byrne

Akcja serialu przedstawia burzliwe życie zawodowei osobiste Tary Rafferty, mieszkającej w Dublinie adwokat,która właśnie założyła własną kancelarię. Tara w trakcieswojego wieczoru panieńskiego odkryła, że jej narzeczony, EricDunbar, zdradzał ją z koleżanką. Wtedy właśnie postanawiazerwać zaręczyny, odejść z prestiżowej firmy prawniczej,w której pracowała wraz z Dunbarem,i rozpocząć nowe życie poza zamkniętym kręgiem prawników.Z początku niepewna, czy da sobie radę, Tara wkrótceodkrywa, że jest jak najbardziej zdolna do życia –i pracowania – w pojedynkę.

THE IMPERIALISTS ARE STILL ALIVE!

Piątek, 1 lutego o 22:00

Reżyseria: Zeina Durra

Rozdarta między nagłym porwaniem ukochanego z dzieciństwaoraz rozkwitającym romansem Francuska mieszkająca naManhattanie chce zostać artystką w obojętnym i niekiedywrogo nastawionym świecie.

OUR SONG

Piątek, 8 lutego o 22:00

Reżyseria: Jim McKay

Obraz skupia się na więzi między trzema dziewczynami,uczennicami szkoły średniej z Brooklynu i członkiniamiorkiestry marszowej „Jackie Robinson Steppers”, na ichproblemach i wyborach, a także na uciążliwym remonciew ich liceum, podczas którego usuwany jest szkodliwy azbest.

JACQUELINE ARGENTINE

Piątek, 15 lutego o 22:00

Reżyseria: Bernardo Britto

Mokument przedstawiający historię dziewczyny, która odkryłamorderczy spisek. Pewien filmowiec udaje się do Argentyny,gdzie spotyka się z Jacqueline, która twierdzi, że wieo planowanym zabójstwie arabskiego polityka.

JAK SIĘ TAŃCZY W OHIO

Piątek, 22 lutego o 22:00

Reżyseria: Alexandra Shiva

W Columbus, w stanie Ohio, grupa nastolatków i młodychdorosłych ze spektrum autyzmu przygotowuje się do bardzoważnego wydarzenia – wiosennego balu. Spędzają dwanaścietygodni ćwicząc swoje umiejętności społeczne.

Pracującz psychologami w odpowiednich grupach terapeutycznychpodejmują stawiane przed nimi wyzwania: wybór partnera,sukienki, a na końcu króla i królowej balu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *