MediaZapowiedzi TV

Podróże i problemy – cykl filmowy na SundanceTV

W każdy majowy piątek na kanale SundanceTV zostaną wyemitowane filmy poruszające tematykę podróży, zmagania się z rzeczywistością i prób odnalezienia szczęścia nawet w najtrudniejszych okolicznościach. W ramach cyklu Podróże i problemy będzie można zobaczyć doskonałe, intrygujące i zróżnicowane produkcje. Część emitowanych w ramach cyklu filmów zostało zrealizowanych w odległych zakątkach globu, tak jak nepalski obraz „Highway”, czy indyjsko-amerykański dramat „Return to Rajapur”. Na cykl Podróże i problemy kanał SundanceTV zaprasza w piątkowe wieczory o 22:00.

 

Ghosts

Piątek, 10 maja o 22:00

Film oparty na prawdziwej historii opowiada losy młodej Chinki, która zmuszona jest udać się na emigrację, by utrzymać swoją rodzinę. Ai Quin decyduje się skorzystać z usług gangu przemytników ludzi i zostaje nielegalnie przewieziona do Wielkiej Brytanii. Na miejscu szybko okazuje się, że jest traktowana jak niewolnica.

Tytuł: Ghosts

Reżyseria: Nick Broomfield

Obsada: Zhan Yu, Tao Li, Ai Qin Lin 

Highway

Piątek, 17 maja o 22:00

Wypełniony pasażerami autokar podróżujący z Nepalu do Katmandu, coraz bardziej opóźnia swój przyjazd do miejsca docelowego. Spóźnienie spowodowane jest strajkiem (bandhem) i związaną
z nim blokadą drogi. Po długim postoju kierowca postanawia wyminąć blokadę udając, że jadący autobusem to uczestnicy przyjęcia weselnego. Zgodnie ze zwyczajem, strajkujący podczas protestów przepuszczają pojazdy weselne. Pasażerowie bez problemu wymyślają scenariusz maskarady, gdy okazuje się, że kobieta, która zostaje wybrana do roli panny młodej, rzeczywiście udaje się do Katmandu, aby się zaręczyć. Pooja, studentka medycyny, która zostaje fałszywą „oblubienicą”, stoi przed rozdzierającym wyborem – nie wie, czy ma poślubić wybranego dla niej narzeczonego, Abirala, który właśnie wrócił ze Stanów Zjednoczonych i którego zna od dziecka, czy podążać za głosem serca i kochankiem Ronitem.

Tytuł: Highway

Reżyseria: Deepak Rauniyar

Obsada: Dayahang Rai, Asha Maya Magrati, Shristi Ghimire

Hello Carter

Piątek, 24 maja o 22:00

Szczęście wyraźnie odwróciło się od Cartera. Jest bezdomny, samotny, bezrobotny…
i zdesperowany, by odzyskać swoją byłą dziewczynę. Aby ją odnaleźć, wyrusza w podróż do Londynu. W trakcie wyprawy spotyka na swej drodze wielu dziwnych ludzi, którzy oferują mu swoją pomoc.

Tytuł: Hello Carter

Reżyseria: Anthony Wilcox

Obsada: Annabelle Wallis, Antonia Thomas, Jodie Whittaker

Return to Rajapur

Piątek, 31 maja o 22:00

Urodzona w Connecticut i wychowana przez dziadków, Samantha Hartley (Kelli Garner) wybiera się w podróż do Radżastanu w Indiach, gdzie jej rodzice, Sara (Lynn Collins) i Jeremy (Justin Theroux), w 1983 roku spędzili swój miodowy miesiąc. Na dworcu Rajapur spotyka Amara (Bhanu Goswami), który zabiera kobietę do hotelu Desert, mimo że Samantha planowała zostać w Niwas Palace. Kiedy Amerykanka nalega, by jednak tam pojechać, na miejscu zastaje Vikrama Singha Rathorego (Yusuf Hussain) i jego ponurego kuzyna, Jaia Singha (Manoj Bajpai), właściciela hotelu, który daje Samancie do zrozumienia, że kobieta nie może się tam zatrzymać.

Tytuł: Return to Rajapur

Reżyseria: Nanda Anand

Obsada: Lynn Collins, Kelli Garner, Justin Theroux

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *