Maciej Dowbor prowadzącym fazy playoff Ultraligi (wideo)

Znany prezenter Polsatu gospodarzem decydujących spotkań League of Legends. Maciej Dowbor w swoim portfolio ma już takie prestiżowe produkcje jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Nowego prowadzącego Ultraligi zobaczymy również w wywiadach pomeczowych oraz materiałach kulisowych. Faza pucharowa od wtorku 13 sierpnia na antenie Polsat Games.

 

 

– Sam jestem graczem, ale też z wielką uwagą i zainteresowaniem śledzę zjawisko esportu oraz gamingu. Widzę, jak prężnie rozwija się ta dyscyplina również w Polsce. Nie mogę się doczekać pierwszego meczu ćwierćfinałowego. Zapraszam wszystkich we wtorek 13 sierpnia o godzinie siedemnastej do Polsat Gamesmówi Maciej Dowbor.

W playoffach Ultraligi zagra 6 najlepszych zespołów z fazy zasadniczej. Oprócz finalistów poprzedniego sezonu – devils.one i Rogue Esports Club – w warszawskim studio Polsat Games zobaczymy drużyny AVEZ, piratesports, PRIDE i Illuminar Gaming. W pierwszym spotkaniu zespół AVEZ zmierzy się z piratesports. Drużyny zagrają w systemie best of 5, czyli do trzech zwycięstw.

Ultraliga to profesjonalne esportowe rozgrywki League of Legends transmitowane na telewizyjnej antenie Polsat Games i w internecie. Jest jedną z ośmiu lig regionalnych oficjalnie współpracujących z Riot Games, właścicielem gry League of Legends. Drużyny walczą o nagrody pieniężne z puli 100 tysięcy złotych i o awans do europejskich rozgrywek European Masters. Ostatni finał oglądało na żywo ponad 100 tysięcy osób, a publikacje w mediach społecznościowych dla całego sezonu zebrały ponad 20 mln wyświetleń.

 

Maciej Dowbor prowadzącym playoffy Ultraligi

Playoffy Ultraligi poprowadzi Maciej Dowbor! ?Oglądaj od 13 sierpnia. Tylko w Polsat Games.

Opublikowany przez Ultraliga Czwartek, 8 sierpnia 2019

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *