Magdalena Wójcik wygrała „Big Brothera”

Wielki finał „Big Brothera” za nami. Decyzją widzów główna nagroda w wysokości stu tysięcy złotych trafiła do Magdaleny Wójcik.

 

 

Pierwszy odcinek serii został wyemitowany 17 marca na antenie TVN7. Od razu pojawił się sukces – oglądalność była najwyższa w historii programu (pierwsza edycja w 2001 roku).

W programie wzięło udział 16 uczestników, którzy przez 90 dni byli zamknięci w domu Wielkiego Brata. Zdani byli tylko na siebie, bo nie mieli dostępu do internetu.

 

Oto zwyciężczyni programu Big Brother TVN7! ???

Opublikowany przez TVN 7 Niedziela, 16 czerwca 2019

 

Magda wygrała sto tysięcy złotych

Podobnie jak w pierwotnej wersji show, uczestnicy nawzajem nominowali się do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Na nominowanych głosowali widzowie – sms-owo oraz online. I tak co niedzielę z programem żegnał się kolejny uczestnik.

Do finału dotarła czwórka: Magdalena Wójcik, Radosław Palacz, Bartłomiej Boruc i Igor Jakubowski.

Emisja finałowego odcinka rozpoczęła się w niedzielę o 20 na antenie TVN7. Już kilkanaście minut później dowiedzieliśmy się, że programu z pewnością nie wygra Radek, który otrzymał najmniej głosów widzów.

Tuż przed 22 wszystko stało się jasne. Program wygrała Magdalena Wójcik. W nagrodę kobieta odebrała czek na sto tysięcy złotych i samochód Mitsubishi Space Star. Drugie miejsce zajął Bartłomiej Boruc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *