Magia świąt przez cały grudzień w Zoom TV

Śnieg za oknem, zapach wypieków, swetry w renifery, blask kominka, prezenty pod choinką, rodzinna atmosfera i dużo, dużo miłości, czyli… magia świąt przez cały grudzień w Zoom TV! Ostatni miesiąc roku w Zoom TV będzie należał do pełnych ciepła komedii romantycznych, które każdego wprowadzą w świąteczny nastrój i pozwolą zanurzyć się w niepowtarzalnej atmosferze. W grudniu Zoom TV zaprasza na świąteczne filmy od poniedziałku do piątku o 21:00 oraz w weekendy o 20:00.

 

Cykl „Magia świąt przez cały grudzień w Zoom TV” rozpocznie film Świąteczna miłość, w którym obsypywana prezentami przez nieznajomego Cynthia będzie miała tylko dwanaście dni na poznanie tajemniczego wielbiciela i odnalezienie prawdziwej miłości.

Komedia Święta z pazurem, to wzruszająca opowieść o zdeklarowanym singlu, który zapałał uczuciem do wrażliwej studentki weterynarii. Co z tego wyniknie?

W produkcji Świąteczny rewanż, zobaczymy jak smakuje miłosna zemsta na zimno. Kiedy zdradzane i bardzo inteligentne kobiety łączą siły, by zemścić się na niewiernym ex, można być pewnym, że nie zabraknie wyrafinowanych tortur…

Jedyne w swoim rodzaju będą Święta w Pemberley. Gdy Elizabeth planuje zorganizować świąteczną imprezę przypadkowo poznaje właściciela posiadłości, w której miałaby się ona odbyć. Czy pomiędzy dwojgiem tak różnych ludzi może zaiskrzyć?

A czy Idealne święta są możliwe? Holly jest szczęściarą. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko idealnego chłopaka, takiego jak manekin z wystawy. Gdy pewnego dnia manekin… ożywa, Holly ma szansę przekonać się czy idealna miłość istnieje.

TytułŚwiąteczna dziewczyna opowie współczesną wersję historii o Kopciuszku, w której pochodzący z wyższych sfer Nikolaus zrobi wszystko, by odnaleźć pewną tajemniczą dziewczynę z balu kostiumowego.

Czy niewinny pocałunek w windzie może zmienić życie trzech osób, w tym szefowej i jej asystentki? Świąteczny pocałunek udowodni, że tak.

Z kolei ciepła i mądra komedia romantyczna Zaślubiny odpowie na pytanie czy jest możliwa miłość chłopaka i dziewczyny, którzy pochodzą z bardzo różnych rodzin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *