Maj na kanale Crime+Investigation Polsat

W telewizji kryminalnej Crime+Investigation Polsat uwadze widzów szczególnie polecamy program WIELKIE ŚLEDZTWA PROKURATOR CLARK jak i nowe odcinki programów POLSKIE ZABÓJCZYNIE oraz KRWAWE ROZSTANIA.
 

 
POLSKIE ZABÓJCZYNIE
Nowy odcinek w środę, 2 maja o 22:00 w Crime+Investigation Polsat
Program skupia się na prawdziwych historiach Polek oskarżonych i skazanych za zabójstwo. Liczba kobiet skazywanych za przestępstwa zagrożone karą pozbawienia wolności w większości państw członkowskich stale wzrasta. Razem z policjantami, psychologami, śledczymi i świadkami zostaną podjęte próby odpowiedzi na pytanie, dlaczego zabiły, co je do tego pchnęło i czy istnieje jakiś czynnik, który predysponuje niektórych do popełnienia zbrodni.
KRWAWE ROZSTANIA 
Fatal Vows
3. seria we wtorki, od 15 maja o 22:00 w Crime+Investigation Polsat
Zemsta, chciwość, nienawiść, zdrada. Rozwód potrafi obudzić w ludziach najgorsze instynkty. W cyklu „Krwawe rozstania” zobaczymy jak miłość zamienia się w podstęp, kłamstwo i tragedię. W historiach pokazanych burzliwych rozwodów, jeden z małżonków sięgał po brutalne środki, aby całkowicie pozbyć się partnera ze swojego życia. Autorzy programu, opowiadając przerażające historie, korzystali z zeznań świadków i udramatyzowanych rekonstrukcji zdarzeń.
WIELKIE ŚLEDZTWA PROKURATOR CLARK
Marcia Clark Investigates
Nowy program od 23 maja, w środy o 22:00 w Crime+Investigation Polsat
Marcia Clark w latach 90. XX wieku była na ustach całego świata, gdy jako prokurator oskarżała O.J. Simpsona o morderstwo. Teraz prokurator Clark w kanale Crime+Investigation przyjrzy się w najbardziej szokującym kryminalnym sprawom w historii Ameryki. Każdy odcinek serii dokumentalnej skupi się na jednej głośnej sprawie i nieznanych dotąd szczegółach popełnionych zbrodni. Prokurator Clark zajmie się m.in. zabójstwem córki Casey Anthony, morderstwem żony aktora Roberta Blake’a, zaginięciem żony oficera Drew Petersona, śmiercią pracownika FBI, postrzeleniem członka zespołu hip-hopowego Run D.M.C. czy podejrzaną śmiercią Rebecci Zahau. Wieloletnie doświadczenie prokurator Clark pomoże jej w dostrzeżeniu tych szczegółów, które mogły zostać pominięte podczas śledztwa. Prowadząca nie tylko zagłębi się w archiwach, ale odwiedzi też kluczowe dla każdej sprawy miejsca i przeprowadzi rozmowy z osobami, które mogą mieć wiedzę na temat tego, co dokładnie wydarzyło się w przeszłości.
 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *