Maj na kanale Lifetime

W maju zapraszamy widzów kanału Lifetime na film KSIĄŻE HARRY I MEGHAN: MIŁOŚĆ WBREW REGUŁOM, który opowie historię związku księcia z amerykańską aktorką. Ponadto, na naszej antenie pojawi się nowy program ZROBIĘ Z CIEBIE SUPERMODELKĘ a także nowe odcinki programów GLAM MASTERS: MISTRZOWIE MAKIJAŻU oraz MÓJ GRUBY TRENER.
 

 
KSIĄŻE HARRY I MEGHAN: MIŁOŚĆ WBREW REGUŁOM
Harry & Meghan: A Royal Romance 
Film Kina Lifetime
Premiera w piątek, 18 maja o 19:00 w Lifetime
Powtórki: 19 maja o 16:00 i o 23:00 , 20 maja o 12:30, 27 maja o 23:00
Opowieść o miłości, która pokonuje wszelkie przeszkody. Książę Harry, o którego wybrykach z lubością rozpisują się brukowce, nie cieszy się zbyt dobrą reputacją. Ambitna i szczera do bólu Meghan, rozwódka pozostająca w burzliwych relacjach z siostrą, na pierwszy rzut oka nie wydaje się dobrym materiałem na księżną. Oboje wiele przeszli w życiu – on przeżył tragiczną śmierć matki, a ona zmagała się z piętnem dziecka z mieszanego małżeństwa. Film odsłania kulisy tego związku i wzajemnego uwodzenia się od randki w ciemno, na której oboje odkryli w sobie pokrewne dusze. Trudna przeszłość zbliżyła ich do siebie i pomogła im stworzyć iście bajkowy związek. Po kilku początkowych zawirowaniach Harry i Meghan szybko zdobyli nawzajem swoje serca, a niebawem również sympatię opinii publicznej.
MÓJ GRUBY TRENER
Fit to Fat to Fit
Premiera 2. serii w poniedziałek, 7 maja o 22:00 w Lifetime
Trenerom osobistym łatwo mówić, co powinniśmy zrobić, by schudnąć. A gdyby tak to oni sami musieli się zastosować do swoich wskazówek? Przez cztery miesiące 10 trenerów osobistych będzie się żywiło tak jak przeciętny Amerykanin zmagający się z nadwagą, zarazem powstrzymując się od jakichkolwiek ćwiczeń. Potem każdy z nich zaskoczy swojego otyłego klienta i razem rozpoczną program odchudzania. Pod koniec drugiego czteromiesięcznego okresu zważymy wszystkich ponownie. Czy trener zdoła zrzucić to, co przybrał na wadze? I czy własnym przykładem zainspiruje swojego podopiecznego?
ZROBIĘ Z CIEBIE SUPERMODELKĘ 
I Can Make You a Supermodel
Nowy program we wtorki, od 8 maja o 21:00 w Lifetime
Międzynarodowy menedżer modelek Paul Fisher to człowiek z misją: w każdym odcinku ma tylko dwa dni na znalezienie nowej supermodelki. Wraz ze swoim zespołem jedzie do miasta, aby rozglądać się za nowymi talentami. Każdy odcinek jest kręcony głównie na ulicach, ale także w jakimś specjalnym miejscu (szkoła, klub sportowy, impreza kulturalna). Potencjalne modelki są nieprzygotowane, a Paul odkrywa je na ulicach.
GLAM MASTERS: MISTRZOWIE MAKIJAŻU 
Glam Masters
Nowy program we wtorki o 22:00 w Lifetime
Każdego roku w internecie powstaje ponad 15 milionów blogów związanych z urodą, które generują przeszło 700 milionów wyświetleń! Nie uszło to uwadze przedstawicieli branży, którzy rekrutują osoby mające największy wpływ na odbiorców i zatrudniają je w roli ambasadorów. Tym razem producentka Kim Kardashian West – najchętniej kopiowana ikona stylu na Ziemi, której makijaż próbują odtworzyć tysiące internautek – poszukuje przyszłej supergwiazdy świata urody. 12 popularnych twórców vlogów zawalczy o stanowisko w Glam Squadzie Kim i możliwość zarządzania Kardashian Beauty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *