Majowe propozycje kanału Comedy Central Family

W maju Comedy Central Family przygotowało dla swoich widzów wiele ciekawych propozycji. Nieco snobistyczny „Fraiser” będzie musiał zmierzyć się z nietypowymi pomysłami na życie swojej rodzinki. Caroline i Max, czyli „Dwie spłukane dziewczyny” nadal będą próbowały zdobyć kapitał na rozwój biznesu babeczkowego, a niezawodna paczka „Przyjaciół” dostarczy widzom zabawy na wiele wieczorów.
 

Zdjęcie użytkownika Grzegorz Stapiński.

 
Comedy Central Family to najlepsza oferta ciepłych, komediowych seriali, które szczególnie podobają się kobietom ze średnich i większych miast z dochodem średnim lub wyższym. W kwietniu stacja zanotowała 0,35 SHR% w atrakcyjnej dla reklamodawców grupie W16-49c50k+. Ponadto kanał zgromadził przed telewizorami ponad 2 mln widzów! Tak dobre wyniki  mają odzwierciedlenie w doskonale dobranej ramówce, pełnej kultowych seriali komediowych.
Dane: NAM, SHR%, W 16-49 c50k+, COV A4+, 04.2017.
FRASIER
Premiera: poniedziałek, 1 maja, godz. 16:00, 2 odc.
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 16:00, 2 odc.
Znany psychiatra radiowy po rozwodzie wraca do rodzinnego Seattle i wprowadza się do luksusowego apartamentu ze swoim ojcem Martinem i jego ekscentryczną  fizjoterapeutką Daphne. Tytułowy Frasier jest absolwentem Harvardu i Oxfordu, a przy tym dość pompatycznym znawcą muzyki, koneserem win i wytrawnych dań. Jego brat Niles skończył konkurujące z Frasiera uczelnie – Yale i Cambridge. Obydwaj bracia starają się żyć zgodnie z przyjętymi w niej wysokimi standardami moralnymi. Mimo takich założeń rodzeństwu bardzo często zdarza się zachowywać odmiennie, przez co bliżej im do sylwetki prostego, lubiącego chipsy i piwo ojca, niż postawy wyrachowanych terapeutów.
DWIE SPŁUKANE DZIEWCZYNY, sezon 1, 2, 3
Emisja: poniedziałek-piątek, 14:00, 2 odc.
DWIE SPŁUKANE DZIEWCZYNY, sezon 6
Emisja: sobota i niedziela, 21:00
Tytułowe ‚Dwie spłukane dziewczyny’ to dwie przyjaciółki, które postanowiły podbić Nowy Jork. Mają jednak mały problem – są absolutnie bez grosza… Jednak z prawdziwą klasą i poczuciem humoru próbują związać koniec z końcem, pracując jako kelnerki w malowniczej knajpce na Brooklynie. Dziewczyny z amerykańskiego serialu pochodzą z dwóch różnych światów: Max jest spłukana od urodzenia, a Caroline pochodzi z bogatej rodziny i dopiero teraz poznaje smak życia. Szybko się zaprzyjaźniają i z uporem dążą do spełnienia swojego „amerykańskiego snu” – otwarcia własnego sklepu.
TAK, KOCHANIE
Emisja: poniedziałek – piątek, godz. 15:00, 2 odc.
Serial opowiada o dwóch młodych małżeństwach ze skrajnie różnymi poglądami na kwestię wychowania dzieci. Greg i Kim Warnerowie, którzy rodzicami są po raz pierwszy, prowadzą codzienną walkę w pogoni za doskonałością. Dokładnym przeciwieństwem jest Christine Hughes, siostra Kim oraz jej mąż Jimmy, którzy sprowadzają Kim i Greg’a wiecznie na ziemię, uświadamiając ich, że życie często bywa dalekie od ideału.
PRZYJACIELE
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 17:00, 4 odcinki
Serial „Przyjaciele” opowiada o przygodach szóstki przyjaciół mieszkających na nowojorskim Manhattanie. Rachel jest pasjonatką mody z dobrego domu, która do Nowego Jorku uciekła prosto z przed ołtarza. Jej najlepsza przyjaciółka ze szkolnych lat, Monica to pedantyczna szefowa kuchni, z kolei Phoebe – artystyczna dusza z mocno pokręconą przeszłością. Ross jest paleontologiem, Joey gwiazdą opery mydlanej, a Chandler… po prostu Chandlerem. Mimo, iż wiele ich dzieli połączyła ich wyjątkowa przyjaźń, pełna radości, życiowych dylematów i przede wszystkim zabawnych nieporozumień.
MIKE I MOLLY
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 19:00, 2 odc.
Bohaterami serialu są tytułowi  Mike i Molly, którzy poznali się na spotkaniu Anonimowych Żarłoków, gdyż obydwoje zmagają się ze swoją nadwagą. Mike jest policjantem o dobrym sercu, Molly nauczycielką o wielkim poczuciu humoru. Początkowo zwykła znajomość przerodziła się w romans… Sitcom, który zadebiutował w tym sezonie, jest w tej chwili drugim, co do popularności (po „Dwóch i pół”) serialem komediowym stacji CBS.
SEKS W WIELKIM MIEŚCIE
Emisja: poniedziałek-piątek, godz. 21:00, 3 odc.
Serial przedstawia miłosne i łóżkowe perypetie czterech przyjaciółek z Nowego Jorku. Są nimi: Carrie (Sarah Jessica Parker) – poczytna felietonistka, Samantha – przebojowa właścicielka agencji PR (Kim Cattrall), Miranda – cyniczna prawniczka (Cynthia Nixon) i pruderyjna kustoszka Charlotte (Cristin Davis), która uparcie wierzy w romantyczną miłość. Mimo że kobiety różnią się między sobą, każda jest gotowa poświęcić wiele w imię miłości. Serial, który stał się głosem pokolenia współczesnych trzydziestolatek, dokonał prawdziwego przełomu w mówieniu o obyczajowości mieszkańców metropolii. Główne bohaterki nieustannie poruszają temat seksu, opowiadają o swoim życiu intymnym, związkach, marzeniach i kłopotach z mężczyznami.
CUDOWNE LATA
Emisja: soboty i niedziele, godz. 11:00, 5 odc.
W „Cudownych Latach” poznajemy typową amerykańską rodzinę z lat sześćdziesiątych. Fabułę serialu tworzą opowieści Kevina Arnolda, który wspomina swoją przeszłość. W ten sposób od 1968 roku widzowie towarzyszą głównemu bohaterowi na każdym jego kroku przez 6 lat. Obserwują jego rozterki w życiu prywatnym, trzymają kciuki za osiągnięcie wyznaczonych sobie młodzieńczych celów i przeżywają pierwsze zawody sercowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *