Mam Talent! – złoty przycisk Janka Klimenta

Trzynasta edycja programu „Mam Talent!” obfituje w niezwykle utalentowane osoby! Zachwycające, przepiękne, cudowne występy czekają na widzów w piątym odcinku. Jeden z pokazów zrobił gigantyczne wrażenie na Janku Klimencie. Kogo nagrodził złotym przyciskiem?

 

W najnowszym odcinku, zobaczymy dwanaście występów, które zasługują na uwagę.

Zaprezentują się profesjonalni tancerze breakdance, zespół z Podhala, którego repertuar skupia się na połączeniu muzyki ludowej z nowoczesnym brzmieniem. Zobaczymy małżeństwo profesjonalnych cyrkowców, specjalnie wykonane do programu lalki na szydełku, czy artystyczne fryzjerstwo. Sceną zawładną tancerze w demoniczny układzie. Wokalistka z Gdańska zrobi kolejny krok, by spełnić dziecięce marzenia o zostaniu piosenkarką w dorosłym wieku.

Wychowankowie Fundacji Ocelot, zaprezentują aerial straps, a na scenie sprawdzimy iluzjonistę, który pokaże klasykę magii w nowoczesnym wydaniu. Swoje show przedstawi orkiestra, która łączy w sobie elementy musicalu wraz z tańcem i graniem muzyki na żywo. Zobaczymy także ,,kręcenie kijami” oraz 71-latka, emeryta i piosenkarza country, dla którego stworzenie tekstu na scenie nie stanowi problemu.

Który z tych talentów zachwycił Janka? Bądźcie z nami 2 października o godz. 20.00 w TVN

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *