Internet & Gry - Reklama

Maratony filmowe na eskaGO

2 września platforma eskaGO, jeden z największych polskich serwisów VOD, uruchamia nową sekcję tematyczną _FILM WEEKEND. To projekt adresowany do użytkowników, którzy cenią darmowy dostęp do interesujących treści filmowych niezależnie od miejsca, w którym przebywają.

W weekend otwarcia widzowie otrzymają cztery propozycje seriali: „Lifting”, „The Night Manager”, „Wczorajsi, czyli taśmy prawdy”, „The Bold & The Beautiful” („Moda na sukces”). Wszystkie propozycje prezentowane w ramach sekcji _FILM WEEKEND są dostępne za darmo i przez cały tydzień pod adresem www.film-weekend.eskaGO.pl

– Jesienią zapraszamy użytkowników platformy eskaGO do oglądania krótkich form telewizyjnych, prezentowanych w nowoczesny sposób. Seriale stanowią dzisiaj doskonałe źródło rozrywki a emisja niezbyt długich odcinków pozwala dopasować seans do czasowych możliwości każdego widza. Warto zaznaczyć, że rosnąca popularność krótkich serii przekłada się na wzrost budżetów produkcyjnych, co widoczne jest w coraz lepszej jakości zdjęć, montażu czy obsady. Seriale zarezerwowane niegdyś dla anten telewizyjnych możemy prezentować dzisiaj tak, by każdy widz mógł oglądać je gdziekolwiek i kiedykolwiek zechce. Włączamy rozrywkę na najwyższych obrotach i zapraszamy widzów do wspólnej zabawy 24 godziny na dobę, szczególnie w weekendy –  mówi Marcin Hoppe, kierownik platformy eskaGO.

Opisy seriali:

„Lifting” – Premiera polskiej adaptacji hiszpańskiej sztuki satyrycznej opartej na scenariuszu współpracowników Pedro Almodovara. Fabuła serialu skupia się na losach bohaterek w różnym wieku, w które wcielają się: Tamara Arciuch (Justyna), Anna Matysiak (Eliza), Marta Król (Patrycja) oraz Monika Buchowiec (Milena). Akcja odbywa się w ekskluzywnej klinice chirurgii plastycznej. Mimo wielu różnic, z czasem między bohaterkami nawiązuje się specyficzna więź. Najmłodsza Eliza za kilka dni wychodzi po raz drugi za mąż. Milena jest w trakcie rozwodu z uzależnionym od hazardu i alkoholu mężem. Patrycja stara się rozbudzić namiętność w małżeństwie. Rozwódka Justyna wychowuje nastoletnią córkę i spotyka się z coraz to młodszymi mężczyznami. Pobyt w klinice urozmaicają pielęgniarki Henia i Margareta, które okazują niechęć i pogardę wobec zamożnych i próżnych pacjentek. Sarkazm, ironia i czarny humor towarzyszą bohaterkom i widzom od pierwszej sceny serialu. Każdy odcinek „Liftingu” będzie prezentowany premierowo w kolejne weekendy września i października wyłącznie na eskaGO.

„The Night Manager” – Jeden z najbardziej gorących tytułów ostatnich miesięcy. Wcielający się w tytułowego menedżera Tom Hiddleston (gwiazda serii „The Avengers”) wypowiada wojnę potężnemu handlarzowi bronią (w tej roli znakomity Hugh Laurie). Swojego wroga nie może zaatakować bezpośrednio, wchodzi więc do jego świata, by udając współpracownika od środka doprowadzić do jego ostatecznego upadku. „The Night Manager” to ekranizacja popularnej powieści Johna le Carré, nagrodzona statuetką Emmy i Złotym Globem. Szpiegowskie kino na bardzo wysokim poziomie. Widzowie otrzymają darmowy dostęp do całego sezonu serialu.

„Wczorajsi, czyli taśmy prawdy” – Na życzenie widzów powraca jeden z najbardziej popularnych autorskich programów Grupy ZPR Media. Bohaterowie show to długodystansowi imprezowicze. Epickie balety i nieustająca balanga to ich chleb powszedni. Widzowie podglądają ich zachowania w czasie nocnych eskapad. Szok, wstyd i niedowierzanie pojawiają się następnego dnia, gdy wspólnie z prowadzącym imprezowicze oglądają taśmy prawdy…

„The Bold & The Beautiful” („Moda na sukces”) – Jedna z najpopularniejszych oper mydlanych świata. EskaGO prezentuje widzom prawdziwy telewizyjny fenomen. To serial-rekordzista, który doczekał się wielokrotnych wpisów do Księgi Rekordów Guinessa. Historia twórców domu mody Forrester przez lata porywała miliony widzów na całym świecie. Na przestrzeni lat do głosu doszły nowe pokolenia bohaterów, którzy starają się odnaleźć w świecie kreowanym przez i dla pięknych i bogatych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *