MediaViaplayZapowiedzi TV

Marcin Miller i Piotr Gąsowski w Forcie Boyard! Finałowy odcinek już w najbliższy piątek

Drugi sezon znanego i lubianego przez widzów programu ‘Fort Boyard Polska’ właśnie dobiega końca. W najbliższy piątek, 21 października, zobaczymy ostatni odcinek tej niezwykle popularnej serii. Po raz kolejny 48 polskich gwiazd rywalizowało ze sobą w murach legendarnej francuskiej fortecy, gdzie czekały na nich szalone wyzwania, ekstremalne zadania i intrygujące łamigłówki. Już w najbliższy piątek widzowie Viaplay będą mogli obejrzeć m.in. skok na bungee w wykonaniu Piotra Gąsowskiego i Jakuba Zdrójkowskiego wspinającego się po murach fortu!

 

Do szerokiego grona uczestników, którzy rywalizowali ze sobą w drugim sezonie Fortu Boyard, dołączyły kolejne gwiazdy polskiego show-biznesu. W drużynie niebieskich wystąpili: aktor i prezenter Piotr Gąsowski, gimnastyczka, dziennikarka i prezenterka Mariola Bojarska-Ferenc oraz aktor Jakub Zdrójkowski. W drużynie pomarańczowych znaleźli się natomiast: lider zespołu Boys Marcin Miller, influencerka Angelika ‘Littlemooonster96’ Mucha i polski zapaśnik występujący w federacji KSW, Damian Janikowski.

W ostatnim odcinku widzowie zobaczą zaciętą walkę, wiele nieprzewidywalnych konkurencji i ogromną dawkę niepowtarzalnych emocji. Piotr Gąsowski wybierze się do fortowego kasyna, Mariola Bojarska-Ferenc stawi czoła wirującej pralni a Damian Janikowski zaprezentuje profesjonalne podejście do zabawy ‘podłoga to lawa’, oraz sprawdzi swoje siły w walce z wysokością… i z Jakubem Zdrójkowskim. Z kolei Angelika ‘Littlemooonster96’ Mucha zmierzy się z wymagającymi łamigłówkami.

W poprzednich odcinkach, które są już dostępne na platformie Viaplay, widzowie mogą zobaczyć Sandrę Kubicką, Julię ‘Maffashion’ Kuczyńską, Maćka Musiała, Damiana ‘Stiflera’ Zduńczyka, Dominikę Gwit, Ewę Minge, Marię Sadowską, Edytę Herbuś, Aleksandrę Szwed, Katarzynę Skrzynecką, Michała Milowicza, Michała Piróga, Tomasza Barańskiego, Daniela Rutkowskiego, Agnieszkę Kaczorowską, Tomasza Jacykowa, Joannę Jabłczyńską, Romę Gąsiorowską, Tomasza Stockingera, Grażynę Wolszczak, Joannę Moro, Aleksandra Barona i wiele innych gwiazd polskiego show-businessu.

To już drugi sezon ‘Fort Boyard Polska’ emitowany wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay. Zgodnie z zasadami programu zwycięskie drużyny wszystkich odcinków przekazywały równowartość zdobytego podczas swoich zmagań złota z fortowego skarbca na wybraną akcję charytatywną. To również kolejny raz, gdy realizacją programu zajął się czołowy polski producent telewizyjny – Endemol Shine Polska.

W nadchodzących miesiącach na Viaplay pojawią się również inne produkcje z gatunku non-scripted, w tym reality show ‘Powerwomen Polska’, w którym wystąpią popularne kobiety sukcesu, takie jak projektantka Gosia Baczyńska oraz ikona polskiej muzyki i właścicielka wytwórni Kayah. Ponadto platforma rozpoczęła zdjęcia do dwóch produkcji fabularnych: serialu ‘Morderczynie’ inspirowanego bestsellerem Katarzyny Bondy oraz komedii obyczajowej ‘Klątwa’ w reżyserii Tomasza Koneckiego. Viaplay Group jest również koproducentem filmu ‘Kos’.

Oprócz oryginalnych produkcji platforma oferuje szeroki dostęp do popularnych na całym świecie filmów i seriali, reality shows realizowanych przez Hayu (‘Z kamerą u Kardashianów’, ‘Real Houseviwes’, ‘Below Deck’ i wiele innych i treści dla dzieci. Viaplay jako jedyna platforma streamingowa w Polsce oferuje pełen dostęp do transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych, m.in. meczów Premier League, Bundesligi, gal KSW, meczów NHL, a wkrótce także wyścigów Formuły 1.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *