Marzec na kanale Animal Planet HD

W marcu kanał Animal Planet HD gorąco poleca programy „Strażnicy przyrody” oraz „Klinikę Hendersonów”.

 

STRAŻNICY PRZYRODY
(NORTH WOODS LAW 6)

Od czwartku 7 marca, godz. 22:00

Od Gór Białych w Appalachach po skaliste wybrzeże Atlantyku – strażnicy przyrody z New Hampshire robią, co tylko mogą, by chronić środowisko naturalne swojego stanu. W tej serii będą musieli zmierzyć się z kolejnymi wyzwaniami – z drzewa na szkolnym boisku trzeba ściągnąć niedźwiedzia, a na ośnieżonym szczycie Mt. Washington zaginęła grupa turystów.

Strażnicy prowadzą również śledztwo w sprawie nielegalnego zabijania dzikich indyków, a jeden z nich zostaje wezwany do węża, który schował się w łóżku! New Hampshire to jeden z najmniejszych stanów Ameryki, ale strażnicy traktują niezwykle poważnie ochronę jego przyrody, mieszkańców i dzikich zwierząt.

KLINIKA HENDERSONÓW
(HANGING WITH THE HENDERSONS)

Od piątku 22 marca, godz. 22:00

Pomoc zwierzętom to u Hendersonów rodzinna tradycja. Doktor Tony Henderson i jego trzej synowie prowadzą rodzinną praktykę weterynaryjną Fox Hollow — jeden z najbardziej znanych szpitali weterynaryjnych w stanie Kolorado. Ross i Ryan Hendersonowie są – podobnie jak ich ojciec – lekarzami weterynarii, a trzeci brat, Cole, technikiem laboratoryjnym.

Cała trójka już w dzieciństwie, wspólnie z tatą, opiekowała się zwierzętami w Fox Hollow. Nagranie, na którym Ross Henderson gra na gitarze, aby uspokoić kudłatego pacjenta, szybko zdobyło w Internecie ogromną popularność. Dziś Hendersonowie otwierają przed nami drzwi swojego domu i szpitala, aby pokazać niezwykłą więź łączącą ich z czworonożnymi pacjentami.

Zobaczymy nie tylko leczenie zwierząt — od zwariowanych kurczaków po wielkie dogi niemieckie – ale także wspaniałą, rodzinną imprezę w górskim domku. Hendersonowie dobrze wiedzą, że życie jest piękniejsze, kiedy dzielimy je z tymi, których kochamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *